balustrady

Nasza znajoma Matylda ma dom nad morzem i zaprosiła nas do siebie na kilka dni. Mąż Matyldy jest producentem i ma jedną z największych firm na pomorzu.

Balustrady anodowe i szklane to dobry biznes

balustradyProdukuje on balustrady na przykład zewnętrzne, wewnętrzne oraz balustrady anodowe i szklane. Jego firma jest znana nie tylko na pomorzu, ale także w innych rejonach i ma dużo zleceń. Wszystkie elementy, które mają systemy balustrad są ze stali nierdzewnej, która jest odporna i trwała. Dom Matyldy jest bardzo ładny i dobrze wyposażony. Na balkonach są balustrady i jest tam wielka donica z tujami. Balkon jest bardzo duży i nawet stoją tam meble wypoczynkowe. Dom jest piętrowy i na górę prowadzą schody, które mają balustrady całoszklane i są wykończone satyną. Oczywiście wszystkie balustrady były wyprodukowane w firmie jej męża. Dom zrobił na nas ogromne wrażenie. Matylda powiedziała, że ma specjalne środki do czyszczenia stali nierdzewnej, z której są wykonane wszystkie balustrady jakie są w domu zamontowane. Matylda jest bardzo dumna z męża, z tego jaki sukces osiągnął. Śmiała się, że sąsiad też chce mieć balustrady na schodach i pytał męża o poradę jakie powinien wybrać. Mąż jest bardzo znany nie tylko w swoim środowisku. Kiedy siedzieliśmy przy kawie to właśnie wrócił mąż Matyldy z pracy i się z nami przywitał. Podczas spotkania dużo opowiadał nam o swojej pracy, powiedział, że mają najlepsze balustrady, ponieważ cieszą się zainteresowaniem i przybywa mu coraz więcej klientów, którzy zawsze są zadowoleni i chwalą systemy balustrad wśród znajomych, których zachęcają do współpracy z jego firmą. Po spotkaniu wróciliśmy do domu.

U nas są stare balustrady, ponieważ dom ma już ponad dziesięć lat. Pomyślałam, że może też zamówimy u męża Matyldy nowe balustrady, które nam zamontują.