Moja córka zawsze była szalona i od razu wiedziałam, że będzie w przyszłości miała nietypowe zajęcie. Zaraz po szkole pojechała do Warszawy, by podjąć zatrudnienie. Justyna zawsze miała dryg to zarabiania i chciała się samodzielnie utrzymać.

Pomoc drogowa jest ceniona

auto pomoc Pierwszy wydatek, na który odkładała to było prawo jazdy. Marzyła, żeby mieć skończony kurs, bo od zawsze chciała pracować za kółkiem. Nie wiedziałam do końca jaką mogłaby pracę podjąć, ale Justyna jak zwykle mnie zaskoczyła. Okazało się, że zatrudniła ją pomoc drogowa i córka jeździ samochodem z lawetą! To był dla mnie szok, bo nie sądziłam, że auto pomoc w ogóle ją zatrudni. Justyna jednak jest dobrym kierowcą i potrafi się wszędzie wcisnąć. Jestem przekonana, że na rozmowie o pracę tak długo męczyła, aż zdecydowali się dać jej szansę. Co było bardzo dobre, bo teraz córka pracuje tam już drugi rok a szef jest z niej zadowolony. Zawsze jak jest jakieś autoholowanie to córka jest pierwsza na miejscu zdarzenia. Dobrze się czuje za kółkiem i świetnie zna Warszawę. Poruszanie się po tak dużym mieście nie stanowi dla niej problemu. Zawsze się śmiałam, że Justyna miała bardzo męskie zainteresowania. Od dziecka bawiła się samochodami, ale nie sądziłam, że będzie wykonywała holowanie i swoją przyszłość zawodową pokieruje w taki sposób. Ja z córki jestem szalenie dumna. Auto pomoc, którą oferuje jest bardzo ceniona i przede wszystkim potrzebna. Pamiętam, że jak Romkowi popsuł się samochód to Justyna jako pierwsza zaoferowała autoholowanie za co Romek był jej bardzo wdzięczny.

Justyna to obrotna dziewczyna i wszędzie sobie poradzi. Nie zdziwi mnie nawet jak zacznie brać udział w jakichś wyścigać samochodowych. To byłaby cała ona. Niebawem jadę do niej do Warszawy i zobaczę jak sobie tam żyje.

Więcej na stronie http://www.auto-abc.pl