konstrukcje stalowe

Szukam pracy. Skończyłem zawodówkę i podejmę prace jako malarz. Tata pracuje w firmie, która jest producentem konstrukcji stalowych. Ma podpytać majstra czy nie potrzebują do malowania. Tata pracuje w inspekcji.

Nauczyłem się malowania ogniochronnego konstrukcji stalowych

konstrukcje stalowe

Inspekcja techniczna powłok malarskich zajmuje się pilnowaniem żeby konstrukcje stalowe były właściwie zabezpieczane specjalnymi farbami. Mój tata sprawdza wykonane przez specjalistów malowanie antykorozyjne. Powłoka zabezpiecza przed korozją. Korozja powstaje przez wilgoć, różnego typu chemikalia także złe warunki pogodowe. Malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych odbywa się przez wydzielonym do tego pracowników. Pracownicy są ubrani w specjalne kombinezony, maski. Nie można wdychać oparów, są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Tak samo jest z pracownikami, którzy przeprowadzają tanie malowanie ogniochronne konstrukcji stalowych. Czynność ta jest bardzo ważna. Różne rzeczy mogą się przytrafić na magazynach, w sklepach czy na mostach. Konstrukcje stalowe muszą być zabezpieczone przed ogniem. Jak się okazało firma szuka pracownika do zabezpieczenia konstrukcji stalowych przed ogniem. Będę pracował w kombinezonie, stosował najlepsze farby na rynku. Mój tata będzie sprawdzał moje wykonania. Mam nadzieję, że nie będzie miał wiele uwag to mojej pracy. Zawsze staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Ciesze się, że dostałem szansę pracy w tak dobrej firmie. Pojechałem w poniedziałek do firmy z tatą. Będziemy pracować na te same zmiany więc mogę się z nim zabierać.

Poszedłem na moje stanowisko. Malowanie ogniochronne konstrukcji malarskich znajduje się na końcu magazynu. Tata pokazał mi gdzie on pracuje. Zacząłem dzień pracy od kursy BHP muszę wiedzieć jak prawidłowo i bezpiecznie wykonywać pracę na moim stanowisku.