taśmy LED

U nas na magazynie pracuje kilkanaście osób. Wszyscy świetnie się dogadujemy i potrafimy ze sobą współpracować. Kierownik magazynu to równy gość i wszyscy go luminy. Ja w magazynie odpowiadam za rozdzielnice metalowe natynkowe i dbam o to, ażeby cały asortyment był dostępny.

Taśmy led to popularny towar

taśmy LEDOstatnio wjechała dostawa i producent dostarczył nam rozdzielnice metalowe podtynkowe, więc musiałem wszystkie produkty wprowadzić na magazyn. Ponadto posiadamy system idealnie dostosowany do naszej specyfiki pracy. W systemie znajdują się wszystkie produkty. Również wprowadzam do systemu dane z dostawy. Poza tym odpowiadam także za taśmy led w osłonie, które są nam dostarczane dwa razy w tygodniu. Te taśmy led w osłonie sprzedają się na wysokim poziomie, dlatego tak często musimy uzupełniać stany magazynowe. Od jakiegoś czasu prowadzimy także sprzedaż nowych produktów. Są to puszki hermetyczne natynkowe i od kiedy je wprowadziliśmy to znacznie wzrosła sprzedaż. Mamy bardzo dużo pracy i dostawy są realizowane w każdy piątek. Zawsze jak wjadą do nas puszki hermetyczne to cała załoga zajmuje się rozładunkiem. Dzięki temu sprawnie jesteśmy w stanie uzupełnić magazyn. Kierownik w tym czasie wprowadza dane do systemu. Nasze puszki hermetyczne natynkowe są wysyłane do klientów na bieżąco. Nasz kierowca dostarcza wszystkie produkty do klientów i dostawy są realizowane codziennie. Jakiś czas temu klient zamówił nasze rozdzielnice metalowe podtynkowe w ilości ponad dwustu sztuk. Tego dnia mieliśmy spore zamieszanie na magazynie.

Musieliśmy też zorganizować dodatkowych kierowców, ponieważ produktów było bardzo dużo. Lubię swoją pracę, ponieważ mimo tego, iż bardzo często mamy nawał pracy to jest to bardzo dobra praca. Zarabiam świetnie i mam tu wielu znajomych.

Więcej w temacie można znaleźć na: http://mors24.pl