Założenie firmy nie mogło pójść gładko i prosto. Mimo że tym razem obyło się bez przygód z pralkami, tym razem wyjazd z Konina do rodzinnych Tych nie okazał się zbyt dobrym pomysłem. Całe szczęście pomysłowość pozwoliła na uefektywnienie działalności i dziś przedsiębiorstwo działa prężnie i mogę częstować ludzi wypalaną przeze mnie kawą najwyższej jakości.

Litery przestrzenne – najlepsza reklama

litery przestrzenne tychyGdy udało się założyć kawiarnię, mało kto chciał do niej przychodzić. Marketingowe próby, ogłoszenia w internecie i gazecie – nic nie pomagało. Ostatecznie lokal miał nawet zostać zamknięty, ale jednak udało się uniknąć tego stanu rzeczy w dość prosty sposób. Skorzystałem z pomocy firmy sprzedającej litery przestrzenne Tychy to duże miasto, więc długo takiego punktu szukać nie trzeba było. Grupa grafików szybko pomogła z projektami ani się obejrzeć, a tu już gotowe narzędzie reklamowe czekało w firmie na zainstalowanie. Litery wyglądały na solidne, spore, kolorowe, ale największy efekt był po ich włączeniu – jarzyły się jasnym światłem. Dzięki temu zyskałem pewność, że uda się wypromować firmę w konkretny sposób i nie myliłem. Dlaczego? Nawet nocą wiele osób zaczęło przyjeżdżać do lokalu, bo litery rozświetlały nocną ciemność w efektywny sposób. Klientów przybywało i po jakimś czasie warto było się zdecydować na jeszcze większą ilość liter i tak też zrobiłem.

Efekty przerosły najśmielsze oczekiwania. Dziś prowadzę sieć kawiarni i w każdej z nich zainstalowałem litery przestrzenne. Dzięki nim klienci są stale zainteresowani kawami, a ja z uśmiechem na twarzy mogę je przygotowywać każdej osobie, która ma ochotę się nią pobudzić. Prowadząc firmę, warto skorzystać z usług przedsiębiorstw zajmujących się ich wytwarzaniem i świadczeniem usług marketingowych.