domki w górach

Mój kuzyn od urodzenie mieszka w górach. I to razem ze swoimi rodzicami mieszka w samym Zakopanym i razem z rodzicami prowadzi tam pensjonat. Gdy byłyśmy z siostrą jeszcze w takim wieku, że chciałyśmy jeździć z rodzicami na wakacje to właśnie zawsze jechaliśmy tam.

Domki w górach są świetne

domki w górachDla mnie te wakacje spędzone w górach były magiczne. Zresztą kuzyn pokazywał nam takie rzeczy, których nie widzi przeciętny turysta. Z siostrą naprawdę uwielbiałyśmy gdy zabierał nas gdzieś i pokazywał piękno przyrody. Dzisiaj ciocia z wujkiem już nie prowadzą pensjonatu tylko kuzyn. No oczywiście oni też mają prawo odpocząć w końcu wiele lat prowadzili ten interes. Ja ostatnio zastanawiałam się nad tym jakie noclegi ma kuzyn u siebie bo bardzo chciałam zabrać dzieci i pojechać w góry. Myślę, że w tym momencie są już na tyle duże, że można będzie się nawet gdzieś z nimi wybrać. Kuzyn przerobił trochę swój pensjonat i ma tam praktycznie same apartamenty, które z tego co widziałam na stronie internetowej prezentują się świetnie. Jednak ja z dziećmi nie chcę jechać do apartamentu. Chciałam żeby miały jakąś przygodę związaną z miejscem, w którym będą spać. Zadzwoniłam do kuzyna i powiedział mi, że on ma przecież też regionalne domki w górach i one są świetne dla rodzin z dziećmi. Mi ten pomysł od razu się spodobał. Przecież takie domki są na pewno fajne. Kuzyn przesłał mi od razu zdjęcia pierwszego domku. I mi się jak najbardziej spodobał. I spodobało mi się to, że kuzyn zaproponował żebym była po prostu jego gościem. I mogę razem z dziećmi korzystać z tego domku ile tylko chcę.

To bardzo miły gest z jego strony. Chociaż ja pewnie też w jego sytuacji postąpiłabym tak samo. Bo w końcu jesteśmy naprawdę bliską rodziną. Zresztą zawsze darzyliśmy się dużą sympatią i tak jest do dziś.