Przygotowania do własnego ślubu zawsze zaczynają się na kilka miesięcy przed weselem. Para młoda poświęca im wiele cennego czasu. Jednak by wszystko było zapięte na ostatni Guzik muszą być one po prostu bardzo dobrze zorganizowane. Na początku ustaleniu daty ślubu a młoda spisuje listę gości. To oni są w tym dniu najważniejsi zaraz po parze młodej.

Stylowe księgi z wpisami weselnymi

glamour księgi gościPiękne i glamour księgi gości kupimy w sklepach internetowych. Zazwyczaj para młoda przykłada do tego wielką wagę. Jest to księga, która stanowi pamiątkę na wiele lat dla pary młodej. Zwykle umieszczana jest na stoliku w sali weselnej, w której bawią się goście. Tam wpisywane są życzenia dla nowożeńców by móc do nich wrócić za każdym razem. Dlatego też ważne jest wykonanie takiej księgi. Na pewno to czy księga jest nowoczesna ma istotne znaczenie dla państwa młodych. Szczególnie jeśli cała oprawa weselna jest tworzona w jednym i spójnym klimacie. Oczywiście w księgarniach takie księgi będą kosztować znacznie więcej niż na znanych stronach internetowych zajmujących się sprzedażą. Najbardziej popularne są księgi weselne z grubej tektury obłożonej piękną białą lub beżową koronką. Cena za taką księgę zależy od jej wielkości oraz ilości stron. Jednakże zaczynają się one granicach od 50 do nawet 200 zł jeśli jest ona wykonana sposobem hand made.

Pary młode, które chcą zachować życzenia swoich najbliższych w dniu swojego ślubu, na wiele lat z pewnością kupią piękną księgę weselną. W takiej księdze czasami goście piszą nie tylko życzenia ale także wspominają świetną weselną zabawę. Księga w kolorze białym jest najbardziej popularna. Jednakże w sprzedaży mamy bardzo duży wybór zarówno wzorów, wielkości, grubości oraz kolorów takich ksiąg. Każda para znajdzie coś dla siebie.