Kiedy w sklepach pojawiły się pierwsze t shirty z zabawnymi nadrukami zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia i jak się szybko okazało, podobnie miało bardzo wiele dziewczyn z mojego miasta. Niby wyróżniające się koszulki nagle nosiła co druga dziewczyna, a ja nie lubiąc się wtapiać w tłum postanowiłam coś z tym zrobić i zaprojektować tym samym samodzielnie taką koszulkę.

Własny nadruk na koszulce 

nadruki na koszulkach wrocław od rękiT shirty są na tyle uniwersalnym ubraniem, że pasują w zasadzie do każdego rodzaju stylizacji zarówno w wydaniu męskim, jak i damskim. Właśnie dlatego tak wielką popularnością zaczęły cieszyć się te koszulki, które dodatkowo posiadają na sobie różne ciekawe i zabawne nadruki. Na początku również lubiłam je kupować, ale kiedy zobaczyłam jednego dnia cztery dziewczyny z identycznymi koszulkami, jak moja to przyznam szczerze, że trochę poczułam się, jak kopia kopii dlatego zdecydowałam coś z tym zrobić i tak właśnie szukając rozwiązania znalazłam miejsce w którym robione były nadruki na koszulkach Wrocław od ręki i co najciekawsze można było tam zamówić oczywiście swój własny nadruk, ale też na swojej własnej koszulce. Wykorzystałam ten fakt i zaprojektowałam sobie dwie grafiki chcąc jedną umieścić na ulubionym czarnym t shircie, a drugą na białym topie. Okazało się także, że grafiki można umieścić w dowolnym miejscu na ubraniu co mnie bardzo ucieszyło ponieważ przez wzgląd na dość spory biust umieszczenie na obcisłej bluzce nadruku z przodu mogło go po prostu zniekształcić, więc zdecydowałam się zrobić to właśnie z tyłu.

Rzeczywiście na swoją koszulkę nie musiałam długo czekać i gdy tylko wróciłam ją odebrać od razu przyjrzałam się nadrukowi. Był on doskonale wprasowany i od razu było widać, że jest znacznie lepszej jakości niż te nadruki, jakie spotyka się na koszulkach w sieciówkach. Bardzo mnie to ucieszyło i jednocześnie mile zaskoczyło biorąc pod uwagę niską cenę za taką koszulkę.