Swoje pierwsze szlify konferansjerskie kształciłrm już jak pracowałem dla ostatniego pracodawcy, gdzie faktycznie miałem bardzo dużo możliwości prowadzenia różnorodnych imprez. Pamiętam, że przed pierwszą z nich bardzo się stresowałem i nie wiedziałem dokładnie, czy sobie poradzę.

Praca jako konferansjer

konferansjer warszawaZ tego wszystkiego wolałem jednak bardzo mocno się przygotować. Z tego względu, że wiedziałem, iż stres może być bardzo duży. Okazało się, że pierwsze wydarzenie poszło mi tak bardzo dobrze i nie czułem się prawie w ogóle zestresowany, dlatego postanowiłem zostać konferansjerem na różnorodnych wydarzeniach, takich jak eventy, śluby oraz wesela, ale także różne inne gale, które potrzebują właśnie takiej osoby, która będzie wszystko ogarniać. Uważam, że praca jako konferansjer warszawa to bardzo trudne zadanie zwłaszcza dla osób, które nie mają w tym temacie doświadczenia, dlatego polecam wszystkim szczerze mówiąc nabycie go odpowiednio przykładając się do nauki oraz ćwiczenia wszystkich scenariuszy, które będą prezentowane na wydarzeniu. Sam przed każdym eventem takim jak wesele, wszystko dokładnie zaplanowałem, niemalże co do minuty, dzięki czemu żadna sytuacja nie mogą mnie zaskoczyć, a i wszyscy przybyli goście widzieli, że mają do czynienia z profesjonalistą, który ma takich wydarzeń już na swoim koncie sporo. Wiem, że praktycznie każdemu klientowi zależy na tym, aby wydarzenia, za które jest odpowiedzialny były jak najwyższej jakości.

Dlatego ja jako konferansjer na wesela staram się zawsze sprostać zadaniu oraz wykorzystuję coraz to nowe techniki oraz zabawy, aby zachęcić gości do wspólnej rozrywki. Wesele to szczególny moment, dlatego mogę pozwolić sobie na dużo i jako konferansjer wiem, że elastyczność jest niezwykle ważna.