Od 5 lat interesuje się budową telefonów. Co chwilę rozszerzam swoją wiedzę i robię to z przyjemnością. Nie raz naprawiłam telefon mojej rodzinie i każdy się dziwił, że mam takie zdolności. Od pewnego czasu zauważyłam, że dużo ludzi posiada Iphon’y, więc postanowiłam się trochę o nich dowiedzieć.

Zamiłowanie do iPhon’ów

wymiana szybki iphone krakówBardzo mało wiedziałam o tych telefonach, więc uznałam, że to dobry czas, żeby to zmienić. Siedziałam od rana do wieczora i czytała bardzo dużo tych telefonach i ich oprogramowaniu. Nie sądziłam, że są one tak skonstruowane. Kupiłam najtańszego iPhona i go całego rozebrałam na części. Przyglądałam się każdemu elementowi. Stwierdziłam, że z takim telefonem trzeba obchodzić się delikatnie. Po jakimś czasie uznałam, że założę własną firmę, gdzie każdy będzie mógł przynieść swój telefon, a ja go ulepszę lub naprawie. Przygotowałam sobie w domu duże stanowisko z potrzebny sprzętem i czekałam na pierwszych klientów. Okazało się, że w tych czasach mnóstwo osób ma problem z wytrzymałością szybki w telefonie, więc najpopularniejszą usługą jaką wykonywałam w swojej firmie była wymiana szybki iPhone Kraków jako duże miasto, posiadające dosyć wielu mieszkańców pozwoliło zyskać mi wielu klientów. Wiedziałam, że założenie tej firmy to dobry pomysł. Swoją pracę wykonywałam naprawdę dokładnie i przykładałam się do tego jak do naprawdę czegoś poważnego. Moje usługi były wykonywane szybko, ale naprawdę staranne. Każda osoba polecała mnie znajomym i tak rozwinął się mój biznes. Nazywali mnie uzdrowicielem telefonów. Czułam się jak jakiś bohater. Każdy iPhone wyglądał jak nowy. Dzięki wymianą szybki iPhone w mojej firmie, każdy zyskuje oszczędność i zachowuje oryginalny wyświetlacz. Na każdą wymienioną szybkę oferuje klientom 5 miesięczną gwarancję. Wymianę szybki w iPhone realizuje od ręki, dlatego aż tyle ludzi do mnie przychodzi.

Od zawsze chciałam być w czymś najlepsza, więc cieszę się, że wyszło mi z tą firmą. Zyskałam wiele osób, które naprawdę doceniały moją pracę. Nie zdarzyło mi się nigdy, żeby jakaś osoba nie była zadowolona z mojej wykonanej roboty. Jestem z siebie dumna, że potrafiłam zorganizować coś takiego sama. Mam nadzieję, że dam sobie radę  z utrzymaniem tej firmy.