Marcina poznałem jak zatrudniłem się w firmie telemarketingowej. Siedziałem obok niego i często mi pomagał, za co byłem mu bardzo wdzięczny. To był wspaniały chłopak, który miał całkiem ciekawe zainteresowanie. Zbierał modele różnych samochodów i bardzo go to pasjonowało.

Wiele modeli samochodów w posiadaniu kolekcjonera

modele samochodów na prezentJa motoryzacją się ani trochę nie interesowałem, ale rozumiałem Marcina. Kiedyś zaprosił mnie do swojego mieszkania, żeby pochwalić się swoją kolekcją samochodów. Miał cały regał różnych modeli i wszystkie wyglądały jak oryginały. Marcin dbał o wszystkie auta i nikomu nie pozwalał ich dotykać. Brakowało mu kilku modeli, których nie mógł znaleźć w sklepie. Niebawem miał urodziny, na które mnie zaprosił i uznałem, że kupię mu te konkretne modele samochodów na prezent urodzinowy. Wiedziałem gdzie szukać i od Marcina wyciągnąłem informację jakie to konkretnie modele były. Bez problemu znalazłem je w sklepie internetowym, o którym nie powiedziałem Marcinowi, ponieważ nie chciałem, żeby sam sobie kupił te modele aut. Był on wytrawnym kolekcjonerem i mi tym imponował. O każdym modelu samochodu był w stanie powiedzieć prawie wszystko i to mi zaimponowało. Dlatego postanowiłem zrobić mu taki prezent. W dniu urodzin pojawiłem się na jego imprezie nieco spóźniony. Od razu wręczyłem mu prezent, który rozpakował przy reszcie gości. Był tak szczęśliwy, nie ukrywał wzruszenia. Modele od razu ustawił na regale, gdzie było dla nich od dawna przygotowane wolne miejsce.

Z Marcinem szybko się zaprzyjaźniłem i nawet razem zaczęliśmy jeździć na urlop. Poznałem jego wszystkich znajomych i szybko zostałem przez nich zaakceptowany. Nigdy wcześniej nie miałem przyjaciela i w końcu to się zmieniło. Marcinowi całkowicie mogłam ufać.