Postanowiłam założyć klimatyzację u siebie w salonie kosmetycznym. Otworzyłam go jakiś czas temu ale już stwierdziłam, że klimatyzacja w dzisiejszych czasach to podstawa. Mój salon znajdował się w centrum miasta i był bardzo nasłoneczniony. Oczywiście to był plus zimą. W salonie było wówczas ciepło jednak latem nie pomagały rolety i zdecydowałam się na montaż klimatyzacji.

Zamontowana klimatyzacja była prosta w obsłudze

klimatyzacja wrocławPostanowiłam poszukać dobrej firmy, która będzie mogła polecić mi najlepszy sprzęt. Ja niestety się na tym nie znam i nie za bardzo wśród znajomych miałam się kogo podpytać. W Internecie znalazłam kilka firm. Podzwoniłam i umówiłam się na dwa spotkania. Dwie firmy, które wybrałam zrobiły na mnie najlepsze wrażenie. Chętnie odpowiadały na moje pytania i ich oferta była najbardziej bogata. Fachowcy pojawili się u mnie w różnych terminach. Dobrali mi sprzęt i wycenili swoje usługi. Zdecydowałam się na tańszą ofertę. Klimatyzacja Wrocław jest bardzo ważna. Nawet nie spodziewałam się, że w tej branży jest aż taka konkurencja. Firmy walczą o klienta i proponują przystępne ceny. Zdecydowałam się dla siebie na lepszą ofertę. Cenę w tej firmie, którą wybrałam można było rozłożyć na raty. Klimatyzator miał zostać dostarczony do mnie w ciągu trzech dni. Montaż i dostawa była gratis. Klimatyzacja powinna być używana z głową. Sama nie lubię jak wchodzę gdzieś do sklepu czy urzędu i jest bardzo zimno. Ja będę dbała o to żeby klientki czuły się dobrze w moim salonie.

Montaż i dostawa przebiegła bez komplikacji. Wszystko było zgodnie z ustaleniami.  Byłam bardzo zadowolona ze sprzętu, który zakupiłam. Fachowiec pokazał mi jak powinno się go obsługiwać i jak ustawiać odpowiednią temperaturę. Wszystko wiedziałam, podziękowałam za pomoc i mogłam cieszyć się niższą temperaturą w salonie.