W biżuterii panowały bardzo różne trendy – jednego roku modne było złoto, innego srebro, później tak zwane 'rose gold’, następnie noszono dopasowane naszyjniki i bransoletki, dodawano skromne zawieszki i tak dalej. Cóż, w końcu moda się zmienia i warto za nią nadążyć, żeby pięknie się prezentować.

Perły zawsze na topie

biżuteria z perłamiCzasami nawet śledząc bez przerwy to co się teraz nosi, można się pogubić. Poza tym nie zawsze stać nas na zakup biżuterii na każdą możliwą okazje, a przecież taka najbardziej by nam odpowiadała. Najlepiej więc zdecydować się na coś klasycznego, eleganckiego i przede wszystkim uniwersalnego. Tutaj poleca się biżuteria z perłami. Perły zawsze dopasowują się do kobiecej urody i podkreślają to, co w niej najpiękniejsze. Pasują do każdej sukienki, szpilek i torebki (a jeśli nie lubimy klasycznych pereł, zawsze możemy wybrać np. różowe), więc na pewno zrobią cudowne wrażenie na wszystkich, którzy będą mieli okazję nas zobaczyć. Na pewno ocenią nas jako eleganckie kobiety, które mają klasę i wyczucie stylu, nieważne czy założymy je na wesele, imprezę firmową, obchody rocznicy pożycia małżeńskiego czy urodziny w eleganckim lokalu – nie ma dnia, który nie byłby dobry. Możemy też wybrać rodzaj biżuterii, którą lubimy najbardziej: bransoletkę, naszyjnik czy kolczyki z perłami, a jeżeli lubimy przepych nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to wszystko ze sobą połączyć.

Perły, tak samo jak diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, dlatego warto je sobie sprezentować, nawet bez okazji – w końcu warto inwestować rzeczy, które sprawią, że będziemy czuły się jak królowe i wyglądały jak milion dolarów. Jeżeli lubimy przyciągać spojrzenia i zachwycać wszędzie gdzie tylko się pojawimy, perły będą odpowiednim wyborem dla nas.