drzwi zewnętrzne

Nazywam się Ola i pracuję w firmie graficznej. Bielsko Biała jest naszą główną siedzibą, ale mamy jeszcze kilka oddziałów na terenie całego kraju. Do naszego biura przychodzą klienci indywidualni oraz biesowi, którzy korzystają z naszych usług.

Drzwi zewnętrzne i różne kolory

drzwi zewnętrzne Jakiś czas temu pojawił się nowy przedsiębiorca w Bielsko Białej, który przyszedł do nas ze zleceniem. Chciał, byśmy zaprojektowali katalog dla jego produktów. Oczywiście przyjęłam do zlecenia, ponieważ inny pracownicy mieli ręce pełne roboty a nie chciałam, żeby klient niepotrzebnie czekał. Od razu zabrałam się za projektowania. Od tego przedsiębiorcy otrzymałam wszelkie niezbędne informacje od ręki, dlatego nie musiałam na nic czekać. Na początku umieściłam wszystkie dostępne bramy jakie oferuje producent oraz została przeze mnie bardzo szczegółowo opisana automatyka do bram, żeby klient miał pełne informacje jeżeli chodzi o wszystkie oferowane bramy. W kolejnej części katalogu umieściłam ogrodzenia, które wprowadziłam w kolejności, o jaką poprosił mnie klient. Wszystkie ogrodzenia zostały wprowadzone zgodnie z zaleceniami. Później wprowadziłam wszystkie drzwi zewnętrzne oraz podzieliłam je według kolorów. Wszystkie ładne drzwi zewnętrzne w bielsku białej miały dostępną całą gamę kolorów i były naprawdę bardzo solidne. Na sam koniec zostawiłam sobie okna. Podzieliłam je na okna plastikowe oraz okna drewniane. Na sam koniec wprowadziłam okna balkonowe i mogłam już w zasadzie kończyć projektowanie katalogu. Sprawdziłam jeszcze dla pewności, czy wszystkie bramy znalazły się w katalogu oraz czy są wszystkie ogrodzenia.

Po potwierdzeniu, że wszystko się zgadza, zadzwoniłam do klienta, żeby przyjechał do naszego biura na prezentację. Jestem przekonana, że katalog, który zaprojektowałam na pewno się spodoba.