puzzle trefl

Jestem Przemek. Pracuję na stanowisku przedstawiciela handlowego od sześciu lat. Współpracuję z najlepszym producentem na rynku krajowym. Producent oferuje sprawdzone i bezpieczne zabawki. Do moich obowiązków należy sprzedaż zabawek.

Puzzle trefl i rabaty

puzzle treflOd każdej zabawki dostaję dodatkową premię. Zawsze staram się mieć najwyższą sprzedaż. Często współpracuję ze stałymi klientami, którzy prowadzą sklepy z zabawkami. Tydzień temu udało mi się podjąć współpracę z panią Dominiką, która prowadzi internetowy sklep z zabawkami. Pani Dominika dopiero jest na rynku od dwóch tygodni. Dzięki temu potrzebowała sporo zabawek, żeby mieć bogaty asortyment dla swoich klientów. Pani Dominice zaproponowałem zabawki edukacyjne. Klientka wiedziała czego chce więc dobrze nam się pracowało. Klientka na swojej liście miała także zabawki wader. Zabawki wader mają bogaty wybór. Oferta jest na prawdę szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Pani Dominika dokładnie wiedziała czego chce. Bardzo dobrze mi się z nią współpracowało. Klientka co mnie zdziwiło nie chciała zamawiać zabawek dla niemowląt. Twierdziła, ze na te zabawki nie będzie dużego popytu i nie chciała wydawać na nie pieniędzy. Postanowiłem jednak klientkę przekonać do tej inwestycji. Zabawki dla niemowląt może nie cieszą się dużym zainteresowaniem w trakcie zakupów w internecie ale dobrze mię chociaż kilka sztuk podstawowych zabawek. Klientka się zgodziła i zamówiła kilka sztuk. Ja dałem jej kilku procentowy rabat na puzzle firmy trefl. Dzięki jej zamówieniu na pewno dostanę spora prowizję.

Będę mógł żonę zabrać na wakacje o których marzy. Pani Dominika postanowiła podpisać ze mną stałą współpracę. Muszę dbać o moich klientów bo dzięki nim rozwijam się mam dobre dochody. Dobra współpraca jest dla mnie ważna.