Opalanie, to czynność jakiej oddaje się większość mieszkańców naszej planety. Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie siebie bez brązowej, ładnie opalonej skóry. Jednak częste kąpiele słoneczne sprzyjają powstawaniu przebarwień oraz przyczyniają się do rozwoju raka skóry.

Jakie urządzenia do opalania natryskowego są w solariach?

opalanie natryskowe urządzeniaDoskonałą alternatywą dla kąpieli słonecznych jest opalanie w solarium. Jednak nie przy udziale zwykłych lamp, emitujących promieniowanie ultrafioletowe, gdyż ma ono równie niekorzystny wpływ na skórę, jak i tradycyjne opalanie. Opalanie natryskowe, to metoda, która jest całkowicie bezpieczna. Zaletą takiego zabiegu jest efekt, który jest natychmiastowy. Po skorzystaniu z tej metody opalania skóra jest głęboko nawilżona i odżywiona. Nie pozostają tez po nim ciemniejsze i jaśniejsze plamy na skórze – jak to ma miejsce w przypadku samoopalaczy. Powód z jakiego poddajemy się opalaniu jest dość prozaiczny – opalenizna kojarzy się z atrakcyjnością i młodym wyglądem. Dlatego właśnie z tej metody korzystają telewizyjni prezenterzy, aktorzy i celebryci. Cena za usługę to około stu – stu dwudziestu złotych za opalanie całego ciała. Jeżeli wybieramy opalanie natryskowe urządzenia, jakie stosuje się w przypadku tych zabiegów są mocno zróżnicowane. Najlepiej wybierać ten salon urody, który gwarantuje usługi wysokiej jakości. Wtedy mamy gwarancję, że i sprzęt w jaki jest wyposażony ów salon, również należy do tych z najwyższej półki, czyli najskuteczniejszych.

Solaria i centra urody oferują opalanie różnych partii ciała, jednak najbardziej opłacalne jest opalanie całego ciała. Warto, przynajmniej raz wypróbować tą metodę, ponieważ jej efekty są naprawdę zaskakująco dobre, a efekt opalonej skóry utrzymuje się przez długi czas.