Ramka do plakatu razem z plakatem, będącym zdjęciem, bądź osobną grafiką to bardzo dobra możliwość do dekorowania różnego rodzaju pomieszczeń. Za tydzień zmieniamy biuro na znacznie większe i podstawowym pytaniem było to, jak chcemy je urządzić, aby prezentowało się bardzo dobrze i sprawiało, że pracownicy będą chcieli tam przebywać, a przecież pracowali po osiem godzin dziennie i musieli dostosować pokój do własnych potrzeb.

Gdzie kupiliśmy duże ramki z plakatami?

ramki do plakatówPodzieliliśmy zadanie w obrębie całej firmy. Wszyscy byli odpowiedzialni za poszczególne etapy zamawiania takich ramek do plakatów z firmy. Również stwierdziliśmy, że kupno takich ramek drogą internetową będzie o wiele bardziej korzystne cenowo, stąd też od razu zabraliśmy się do działania. Ramki do plakatów powinny być według nas czarne i zrobione z bardzo dobrych jakościowo materiałów, aby cała konstrukcja wyglądała na atrakcyjną oraz drogą. Tym bardziej, że wsyzstkie plakaty umieszczane w ramkach będą oglądane przez potencjalnych klientów firmy, stąd też nie zamierzaliśmy oszczędzać na tego rodzaju inwestycji. Ramki do plakatów każdy z pracowników działu wybrał osobno. Jedni wybrali ramki o standardowych wymiarach, które oczywiście były o wiele tańsze, drugie natomiast były droższe, gdyż posiadały dość niestandardowe wymiary. Całe szczęście, że firma, którą wybraliśmy i która dostarczy nam ramki do plakatów istnieje na rynku już od wielu lat i zawsze, przy nadarzającej się okazji, decydujemy się na zakup od nich ramek.

Mogliśmy więc liczyć na bardzo atrakcyjną ofertę cenową oraz rabaty, przez co nawet najbardziej indywidualnie zaprojektowane ramki do plakatów nie wychodziły nawet tak drogo. Ramki do plakatów przyszły praktycznie w kilka dni od złożenia zamówienia.