Współcześnie na rynku istnieje bardzo wiele profesjonalnych firm produkujących rowery. Wybór odpowiedniego roweru z tego powodu, nie jest łatwy do podjęcia. Warto dokładnie przestudiować parametry danego roweru, zanim zdecydujemy się na jego zakup. Jaka firma posiada zatem najlepsze rowery aktualnie na rynku?

Najlepsze rowery marki Kellys

Rowery kellysKupno odpowiedniego roweru powinno być dobrze przemyślane. W pierwszej kolejności, należy zdecydować gdzie będziemy chcieli takim rowerem jeździć. Jeśli mieszkamy w mieście i najczęściej wybieram asfaltowe trasy, to dobrą decyzją będzie rower szosowy. Taki rower jest specjalnie zaprojektowany pod długie asfaltowe trasy. Jedną z najlepszych firm, która produkuje takie rowery szosowe jest marka Kellys. Rowery Kellys są cenione na rynku ze względu na wysoką jakość i porządny osprzęt. W ofercie tej firmy, znajdziemy zarówno porządne rowery MTB, które są przeznaczone do jazdy po górach, jaki i wyżej wspomniane modele szosowe. Firma ta od wielu już lat funkcjonuje na rynku i jest bardzo dobrze znana również w Polsce. Rowery szosowe tej marki są bardzo dobre, co jednak gdy zdecydujemy się na inny rodzaj. W sytuacji, gdy zamiast roweru szosowego wybierzemy model MTB, musimy znacznie bardziej zwrócić uwagę na amortyzację. To właśnie od amortyzatorów będzie w dużej mierze zależał komfort naszej jazdy i to jak będziemy znosić nierówną powierzchnię. Na trasach dla takich rowerów często napotkamy liczne kamienie oraz gałęzie.

Dobra amortyzacja to podstawa, gdyż tylko dzięki niej będziemy w stanie znieść wielogodzinne maratony rowerowe. Kolejną kwestią przy wyborze odpowiedniego roweru jest osprzęt. Olbrzymie znaczenia mają tutaj przerzutki oraz system hamowania. Ważne jest by hamulce były hydrauliczne.