Z racji tego, że pracowaliśmy w branży budowlanej potrafiliśmy stworzyć prawie dowolną konstrukcję stalową, która była życzeniem naszych klientów. Jednak z czasem, jak takich zleceń na konstrukcje stalowe pojawiało się coraz więcej wiedziałem, że warto rozszerzyć naszą działalność w tym zakresie i zatrudnić dodatkowe osoby, w tym architekta, który odpowiedzialny będzie za konstrukcje i przygotowywanie dedykowanych projektów dla klientów.

Różnorodne konstrukcje stalowe

wykonanie konstrukcji stalowej MałopolskaDobrze wiedzieliśmy, że tego rodzaju wykonanie konstrukcji stalowej Małopolska było bardzo trudnym zadaniem i przede wszystkim czasochłonnym. Stwierdziliśmy więc, że trzeba nasze konstrukcje czymś wyróżnić na tle konkurencji. Zdecydowaliśmy się na to, że wykonanie konstrukcji stalowej zawsze w naszej firmie będzie wiązało się z ocynkowaniem całej powierzchni, dzięki czemu cała konstrukcja będzie jeszcze bardziej wytrzymała i na pewno zadowoli każdego z klientów. Co najważniejsze, na co zwracają uwagę nasi klienci to to, że na każdą konstrukcję udzielamy pięcioletniej gwarancji, która sprawia, że klient może czuć się komfortowo. Wykonanie konstrukcji stalowej w Małopolsce było coraz bardziej popularne i faktycznie klienci mieli dość duży wybór jeśli chodzi o to, gdzie zamierzają zlecić wykonanie hali stalowej. Tego rodzaju konstrukcje musiały być przede wszystkim dobrej jakości, aby nic się z nimi nie działo podczas wielu lat użytkowania.

Wykonanie konstrukcji stalowej było dla nas już codziennością, dlatego nie mieliśmy żadnego problemu z tym, aby dostarczyć hale stalowe pod indywidualny projekt przygotowany przez naszego architekta. Zainteresowanie naszymi konstrukcjami było coraz większe, więc stale nasza firma musiała naturalnie się powiększać, aby móc wszystko realizować odpowiednio.