Biorąc udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych należy zadbać o właściwą promocję marki. Dotyczy to w szczególności takich eventów jak targi, konferencje czy seminaria, gdzie możliwe jest nawiązanie kontaktu bezpośrednio z zainteresowanym klientem. Jest to świetna sposobność do pozyskania nowych namiarów na kontrahentów czy zbudowanie relacji z osobami, które są zainteresowane produktem bądź usługą.

Zamówienie krówek reklamowych

krówki z logoDodatkowo jest to bardzo dobre miejsce do przedstawienia w jaki sposób działają poszczególne wyroby i jakie korzyści przynosi ich zastosowanie. Niemniej żeby było to możliwe należy najpierw odpowiednio zorganizować stoisko oraz jego najbliższe sąsiedztwo. Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie na stoisku słodyczy, którymi mogą poczęstować się odwiedzający. Pozwala to zatrzymać klienta na dłuższą chwilę co pozwala przedstawić podstawowe informacje o marce bądź danym wyrobie. Najbardziej popularne są krówki z logo, które jest umieszczane bezpośrednio na opakowaniu. Oprócz logotypu mogą tam się znaleźć również dane kontaktowe do firmy bądź inne informacje towarzyszące. Warto wspomnieć, że na rynku dostępne są różne typy krówek. Najpopularniejsze są cukierki ciągnące oraz kruche. Jeśli chodzi o koszty związane z zamówieniem to zależą one w dużej mierze od wolumenu.

Im większe zamówienie tym atrakcyjniejszy rabat może zostać udzielony przez dostawcę. Kluczowym zagadnieniem jest termin przydatności do spożycia. Większość słodyczy reklamowych powinna być bowiem skonsumowana nie później niż pół roku czy rok od daty produkcji. Właśnie dlatego należy w pierwszej kolejności przekalkulować zapotrzebowanie, a dopiero później wysłać zamówienie. Jak widać obecnie bardzo istotna jest właściwa promocja działalności poprzez lokowanie marki wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.