Moja mama ma spory plac do wynajęcia. Ogłoszenie zamieściła na różnych portalach a także w gazecie lokalnej. Dzisiaj zgłosił się do niej pewien inwestor, który jest placem zainteresowany. Planuje otworzyć wypożyczalnię aut i poszukuje placu w dobrej lokalizacji.

Mama zgodziła się na wypożyczalnię aut

Samochody do wynajęcia KatowiceMamie zależy, żeby osoba, której wynajmie plac będzie o niego dbała, zależało jej także żeby plac wynająć osobie, która będzie prowadziła dobry biznes. Nie chciała żadnego baru czy innego lokalu usługowego, interesował ją wynajem na dłuższy okres czasu. Inwestorowi plac mamy bardzo się spodobał. Lokalizacja była idealna. Inwestor stwierdził, że jest zainteresowany i może od razu podpisywać umowę. Mamie spodobała się branża, którą inwestor planuje prowadzić. Samochody do wynajęcia Katowice nie są spotykane. Branża na pewno zostanie dobrze przyjęta przez mieszkańców więc mama zgodziła się podpisać wszystkie dokumenty. Inwestor planuje na placu postawić małe pomieszczenie, w którym będzie można załatwiać wszystkie formalności z klientami, którzy zdecydują się na wynajem samochodów. Inwestor planuje zakup samych sprawdzonych i porządnych samochodów. Samochody do wynajęcia Katowice mają zostać otwarte już w przyszłym miesiącu. Mama ustaliła z inwestorem czynsz i jeśli będzie miał jakiekolwiek problemy czy pytania może się do niej bezpośrednio zgłaszać. Inwestor zaproponował mamie także zniżkę na wynajem jego samochodów.

Jesteśmy szczęśliwi, że w końcu udało się załatwić wszystkie formalności i plac nie stoi pusty. To będzie spory zastrzyk comiesięcznej gotówki dla naszej rodziny. Mama jest zadowolona z osoby, z którą podpisywała wszystkie formalności. Ma nadzieję, że współpraca będzie przebiega pomyślnie. Ciekawa jestem czy mama zdecyduje się na wynajem jakiegoś auta.