regały do sklepu

Większość społeczeństwa zastanawia się jak wyglądają inwentaryzacje w wielkich supermarketach. Na wielu portalach pojawiają się ogłoszenia o zatrudnieniu na inwentaryzację nocne. Co to takiego jest i z czym się to je? Inwentaryzacje jak sama nazwa wskazuje, polegają na przeliczeniu przez zatrudnionych pracowników ilość artykułów w sklepie. Nie jest to praca trudna lecz dość mozolna.

Trzeba policzyć wszystkie produkty na regałach

regały do sklepuPoruszamy się ze skanerem po hali i skanujemy poszczególne półki. Plusem jest zdecydowanie wynagrodzenie. Za godzinę dostajemy przeciętnie 10 złotych co w dzisiejszych czasach, jest stosunkowo dobrą stawką. Jednak jak każda praca, również i ta ma swoje minusy. Bardzo często meble sklepowe są wysokie. Potrzebne są skrzynki bądź drabinki, by zeskanować produkty znajdujące się na samym szczycie. Wyposażenie sklepów jest dość bogate, więc musimy liczyć się z tym, iż spędzimy na liczeniu towarów długie godziny. Najgorsza praca przypada osobom liczącym towary tam gdzie znajdują się lady chłodnicze oraz tym, którzy musza wejść na tanie regały do sklepu w Poznaniu. Zgrabiałe palce i przejmujące zimno z pewnością nie są dla każdego. Również wszechobecne chłodnictwo w działach z nabiałem, przyprawia po kilku godzinach o dreszcze. Wyposażenie sklepu jest różne więc możemy liczyć zarówno setki przypraw, jak i stosunkowo lekkie i przyjemne paczki chipsów. Bardzo często zdarza się również napotkanie w swoim dziale produktów z zupełnie innego zakamarku sklepu. Wówczas liczymy go w swojej strefie, lecz takie pojedyncze liczenie towarów, bywa bardzo nużące. Praca ta jest dość opłacalna lecz jak zostało to opisane, również niezwykle męcząca. Przeliczenie siedmiu a nawet więcej tysięcy produktów, przyprawia nas o zawrót głowy.

Na pewno zajęcie to jest skierowane do osób, które potrafią się skupić na wykonywanej czynności. Gdy widzimy pełne produktów wózki sklepowe, pamiętajmy o tych, którzy nocami przeliczają towary. Nie odkładajmy jogurtu tam gdzie znajduje się mąka, odnośmy na miejsce. Inwentaryzacje sklepowe nie są straszne. Są idealnym źródłem zarobku dla ludzi, którzy borykają się problemami finansowymi.