importer oświetlenia led

Jakiś czas temu wróciłem z zagranicy i zdecydowałem się, że już zostanę na stałe w kraju. Mam tu znajomych, rodzinę a za granicą nic mnie nie trzyma. Nie chciałem podejmować zatrudnienia na etacie, dlatego postanowiłem, że otworze własną działalność.

Importer oświetlenia led i zamówienie

importer oświetlenia ledBędę prowadził firmę handlową. Jakiś czas temu byłem na imprezie, gdzie był importer oświetlenia led, z którym rozmawiałem. Zaproponowałem mu współpracę, na którą się dość chętnie zgodził. Był tam też producent oświetlenia led z mojego miasta i również z nim o tym rozmawiałem. Będę miał wielu dostawców, co pozwoli mi na sprzedaż wielu atrakcyjnych i przede wszystkim różnorodnych produktów. W szybkim czasie otworzyłem własną firmę i podjąłem współpracę z producentem, który od razu zaopatrzył mnie z żarówki led najwyższej klasy oraz oczywiście niezawodne zasilacze led, które na pewno będą się świetnie sprzedawały. Importer oświetlenia led dostał ode mnie listę produktów, którymi jestem zainteresowany i miał mi dostarczyć wszystkie żarówki led, które zamówiłem oraz taśmy led w różnych rozmiarach. Moja firma handlowa mieści się w centrum miasta, gdzie jest mnóstwo przedsiębiorstw. Dzięki temu przychodzi do mnie wielu kontrahentów, których dość interesują moje towary. Kiedy importer oświetlenia led dostarczył mi zamówione żarówki led oraz niezawodne taśmy led, to klientów było jeszcze więcej. Musiałem zatrudnić pracownika do pomocy, ponieważ sam już nie dawałem rady. Bardzo się ucieszyłem, że żarówki led, które posiadam w ofercie cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem.

Sprzedają się tak samo dobrze jak taśmy led. Cieszę się, że ten producent zgodził się ze mną współpracować. Dzięki temu moja firma osiąga ogromne obroty i moje przedsiębiorstwo od samego początku działa prężnie