akcesoria jeździeckie

Nasz dziadek od lat hoduje konie. Wie o nich chyba wszystko, ma ogromne doświadczenie. Wie, jakie akcesoria jeździeckie są najlepsze, i co jest najbardziej potrzebne. Dobrze odżywia konie, i trzymają się w całkiem niezłej kondycji. Mają do niego wielkie zaufanie, czyści je, podają mu kopytka i radośnie prychają.

Akcesoria jeździeckie dla dziadka

akcesoria jeździeckieZanim go odwiedziłam, kupiłam bryczesy damskie, mimo, że nie jeżdżę, i założyłam toczek, aby go rozbawić, do tego trzymałam najlepsze akcesoria jeździeckie. Śmiał się, że jak juz jestem tak przygotowana, to zaraz mnie wsadzi na siodło. Tylko trzeba założyć ochraniacze dla konia na uszy, bo jak zacznę krzyczeć, to biedak ogłuchnie. No co za żartowniś z niego. Odgryzłam mu się, i powiedziałam, że ja przynajmniej na niego wejdę, a on to już sobie pewnie nie poradzi, bo mu wszystko chrupie w stawach. O, chyba go ruszyły te słowa, bo jakoś zaczerwienił się, i zastanawiał się przez chwilę co odpowiedzieć. Jednak stwierdził, że chyba pokaże zamiast mówić, więc założył swój kapelusz, oporządził konia i po prostu w sekundę na niego wskoczył z triumfem na twarzy. Zaczął stepy, później kłusował, a na końcu dziadek klepnął konia i ten zaczął strasznie szybko galopować. Przeskoczył z nim przez kilka przeszkód, i dalej robił kółeczka pokazując swoje umiejętności. Powiedział do mnie ; I widzisz wnusiu? Dziadek jeszcze jest pełen sił. Szkoda, że nie mam lassa, bo bym mógł zostać kowbojem teraz.

Ha ha, przyznam, że ten widok wprawił mnie w osłupienie. Byłam zaskoczona, że dziadek potrafił tak bez przygotowania rozszaleć się na koniu, jak za starych dobrych lat.

Akcesoria kupisz na https://www.stajniasklep.pl