Każda mama robi, co w jej mocy, aby zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze warunki życia i rozwoju. Ja także już od chwili narodzin syna starałam się wybierać dla niego wszystko, co najlepsze. Bardzo ważnym elementem owej dbałości o rozwój mojego dziecka był dla mnie wybór mebli oraz dekoracji do jego pokoju.

Fototapety na ścianę do dziecięcego pokoju

fototapety na ścianęJestem świadomym rodzicem, wiem , że kolory ścian mają znaczenie, a odpowiednio dobrane dodatki to istotny bodziec dla rozwoju szczególnie przez pierwsze miesiące życia. Kolorystyka musiała więc być dobrana w odpowiedni sposób, meble z atestami- zdrowe i bezpieczne. Jednak najstaranniej wybranym elementem do pokoju mojego dziecka była fototapeta. Fototapety 3d to bardzo ciekawy sposób na urządzenie wnętrza. Pobudzają wyobraźnię, nadają fantastyczny charakter. Piękne fototapety na ścianę gościły już wcześniej w moim domu. Kilka lat wcześniej zakupiłam fototapety do kuchni niedługo po nich fototapety do sypialni. Jednak ta do pokoju syna musiała być wyjątkowa. Odrzucałam projekty zbyt monotonne, ale i te o zbyt ostrej kolorystyce. Chciałam także, aby fototapeta nie pozostawiała wątpliwości, że ozdabia pokój małego chłopca. Ostatecznie wybrałam panoramę miasta, jednak wykonaną w sposób nieco komiksowy. Barwną, pełną rozmaitych elementów, przyciągającą wzrok. Dziś syn ma sześć miesięcy i wpatruje się w nią jak zaczarowany. Nie potrzebuje bajek, gdyż obecnie wystarcza mu ogromny, bardzo kolorowy obrazek. Mam nadzieję, że już za kilka miesięcy zacznie zadawać pytania dotyczące elementów na niej obecnych, a ja odpowiadając będę mogła przekazać mu wiele nowych słów oraz życiowej wiedzy.

 

Jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. Myślę, że wybrany obraz będzie się sprawdzał w pokoju dziecka jeszcze przynajmniej przez dziesięć najbliższych lat. Fototapety to świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego.