Od dawna planowałam generalny remont naszego mieszkania. Chciałam przede wszystkim całkowicie odnowić łazienkę, co wiązało się między innymi z wymianą płytek, a także armatury łazienkowej. Również w salonie postanowiłam zamienić dotychczasową podłogę na panele, co prezentowało się znacznie lepiej. Jedynym mankamentem tych działań była duża ilość powstającego gruzu i innych odpadów.

Jak pozbyć się resztek po remoncie?

odbiór gruzu krakówMieszkanie nie było duże, więc musiałam się regularnie go pozbywać. Postanowiłam skorzystać z usług firmy, która zajmuje się wywozem takich odpadów poremontowych. Firma ta świadczy usługi na terenie mojego miasta już od dłuższego czasu, więc wiedziałam, że jest naprawdę solidna. Postanowiłam się z nią skontaktować w tej sprawie. Jeśli chodzi o prawidłowy odbiór gruzu Kraków jest miastem, w którym usługa ta nie należy do drogich. Nie musiałam się więc martwić dodatkowymi kosztami, które obciążą mój budżet przeznaczony na remont. Kontakt z firmą nie stanowił problemu. Udostępnili mi oni specjalne worki, w którym mogłam przetrzymywać odpady poremontowe. Było to zdecydowanie bardziej przyjemne i komfortowe, niż wynoszenie ich w wiaderkach, czy też taczce. Worki te były wytrzymałe i przeznaczone specjalnie do tego celu. Po ich zapełnieniu dzwoniłam do firmy, że już są do odbioru. Uzyskiwałam wtedy informacje na temat daty i godziny odbioru, a także kosztów transportu i utylizacji.

Firma ta jest naprawdę fachowa i ma profesjonalne podejście do klienta i swojej pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu, kto planuje remont. Z udziałem takiej firmy jest to zdecydowanie łatwiejsze. Myślę, że warto wiedzieć o firmach świadczących takie usługi. Firma z Krakowa cieszy się naprawdę dobrymi opiniami, o czym możemy się bez problemu przekonać.