ogrodzenia

Prowadzę firmę handlową, która mieści się w centrum Warszawy. Zatrudniam wielu wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale wykonują wszelkie swoje obowiązki. W ofercie posiadam różnego rodzaju ogrodzenia, które sprzedajemy na terenie całej Warszawy i okolic.

Ogrodzenia były montowane w Warszawie

ogrodzenia  palisadoweMoi handlowcy są dobrzy i codziennie sprzedają ogrodzenia metalowe, które wysyłamy w dużych ilościach. Ostatnio Karol sprzedał ogrodzenia panelowe w ogromnej ilości, co zdecydowanie było najwyższą sprzedażą tego tygodnia. Od jakiegoś czasu klienci, którzy kupują nasze ogrodzenia palisadowe pytają nas, czy oferujemy montaż. Nie przewidywałem tego typu usług, ale ostatnio dość poważnie zacząłem się nad tym zastanawiać. Zdecydowałem się na ten krok, kiedy przyszedł do mnie Mikołaj i powiedział, że klient kupi nasze ogrodzenia żaluzjowe, jeżeli zaoferujemy mu ich montaż. Te ogrodzenia żaluzjowe miały być sprzedane w ogromnej ilości i nie chciałem stracić takiego klienta. Od razu skontaktowałem się z moją znajomą Marylą, która prowadzi biuro rekrutacyjne w Warszawie i zaleciłem jej szybkie znalezienie montera do mojej firmy. Zaznaczyłem, że osoba ta musi potrafić montować ogrodzenia metalowe oraz naturalnie ogrodzenia palisadowe czy pozostałe, które mam w ofercie. Zaznaczyłem, żeby podesłała mi tylko takie oferty, gdzie te solidne ogrodzenia montowane w Warszawie były przez zgłaszające osoby, które potrafią pracować samodzielnie. Nie ma czasu na wprowadzanie szkoleń, potrzebny jest doświadczony pracownik od zaraz. Maryla podesłała mi dwa zgłoszenia.

Chłopacy, którzy wykazali zainteresowanie pracą w mojej firmie posiadali doświadczenie i montowali już ogrodzenia żaluzjowe a jeden nawet produkował ogrodzenia palisadowe. Uznałem, że zatrudnię ich obu. Jeden monter to zdecydowanie za mało. Pracę zaczęli od razu.