Dziedzina, jaką jest wideofilmowanie stale się rozwija. Nasza agencja zajmująca się tworzeniem różnorodnego contentu w postaci wideo przede wszystkim ma za zadanie stworzyć bardzo ciekawe relacje wideo z różnych wydarzeń. Najczęściej, jak się pewnie domyślacie, zgłaszają się do nas pary młode.

Realizacja produkcji filmowych

wideofilmowanie w KaliszuNie są już tak zaskoczone jak kiedyś, kiedy mówimy, że usługa ta będzie kosztować nawet kilka tysięcy złotych, gdyż klienci coraz bardziej zdają sobie już sprawę z tego, że wideofilmowanie jest o wiele bardziej angażujące dla klientów, niż wykonywanie zdjęć. Im ładniejsze zdjęcia będą wykonane, tym na pewno trzeba będzie się bardziej postarać. Nie zajmujemy się jednak tworzeniem filmów reklamowych, chociaż wiemy, że na rynku jest na to dość spore zapotrzebowanie i faktycznie z czasem na pewno przemyślimy temat wejścia na ten rynek. Póki co zajmujemy się czymś co się nazywa wideofilmowanie w Kaliszu, gdzie na pewno możemy oczekiwać sporej ilości zleceń oraz zamówień. Praca wygląda tak, że przed wydarzeniem kompletujemy cały sprzęt oraz ekipę pracowników, którzy odpowiedzialni będą za wykonywanie ujęć filmowych. Jedziemy na miejsce i musimy wszystko podłączyć i przede wszystkim sprawdzić, czy w kamerze są jeszcze baterie, gdyż często, zwłaszcza na samym początku naszej działalności bywało tak, że nikt tego nie sprawdzał i bateria nie wytrzymywała. Wideofilmowanie to cały szereg działań, na które trzeba się zdecydować i parę punktów, jakich trzeba przestrzegać, aby cała praca była uważana za bardzo profesjonalną.

Jako profesjonaliści w branży korzystaliśmy także z nowoczesnego oprogramowania służącego do obróbki filmów, dzięki czemu każdy z nich prezentował się naprawdę dobrze. Na takie efekty trzeba jednak trochę poczekać, zwykle parę tygodni.