Ogromym zaskoczeniem okazała się nowo powstała w naszym mieście firma stolarska. W ramach promocji, z okazji otwarcia, przygotowała nietypowy festyn otwarty dla wszystkich. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Atrakcje były nietypowe, ale niezwykle ciekawe.

Nowa firma stolarska uczyła oklejania na festynie

okleiniarka ręcznaNowa firma stolarska w poprzedni weekend zorganizowała nietypowy festyn. Pośród wielu atrakcji dla starszych i młodszych, największym zainteresowanie cieszyła się możliwość wykonania własnego mebla, przy użyciu fachowych sprzętów. I to za darmo! Fachowcy pokazali, jak działa okleiniarka ręczna, czy też frezarka. Tłumaczyli, po co robi się frezowanie wstępne i dlaczego okleja się meble. Dorośli więc mogli spróbować swoich sił, a najmłodsi dostali specjalne farby do rąk i ozdabiali zrobione przez rodziców meble, które potem zabierali do domu, Poza typowo stolarskimi zabawami, można było skorzystać z kawiarenki, zjeść wojskową grochówkę i wziąć udział w licznych konkursach. Najwięcej emocji wywołał test wiedzy stolarskiej, przygotowany w formule popularnych Milionerów. Okazało się, że pytania typu do czego służy okleiniarka lub frezarka wcale nie są takie proste, jakby się mogło wydawać. Wieczorem natomiast odbyła sie zabawa taneczna, zakończona pokazem sztucznych ogni. Takiego rozpoczęcia działalności nie miało chyba żadne inne przedsiębiorstwo. Przynajmniej w naszym mieście. 

Nowa firma stolarska rozpoczęła więc z dużym rozmachem swoją działalność. Nie ma to jak reklama w formie zapewnienia przyszłym klientom dobrej zabawy. Mądrym posunięciem było też wyedukowanie ludzi w zakresie podstawowej wiedzy. Właściciele mogą być pewni, że zamówienia będą się sypać jak z rękawa. Czekamy też na kolejne tak ciekawie przygptowane festyny. 

Więcej na stronie http://www.optimat.pl