Wszystkie moje koleżanki miały modne telefony komórkowe. Mi rodzice takiego nie kupili, bo uznali, że to zbędny luksus. Miałam komórkę, ale była ona stara i służyła mi tylko do dzwonienia i pisania SMS-ów. Postanowiłam więc poprosić babcię, żeby kupiła mi nowy i modny telefon.

Zakupy w sklepie z pokrowcami na telefony 

etui na telefon sklepBabcia chętnie kupowała mi prezenty i liczyłam, że telefon też od niej dostanę. Babcia wysłuchała mnie i poszła do sklepu po nowy telefon. Dała mi też pieniądze, żebym mogła sobie kupić jakieś porządne etui na telefon, które miało go chronić przed uszkodzeniami. W mieście nigdzie nie znalazłam etui, które by mi się podobało i dlatego zaczęłam przeglądać oferty w sklepie internetowym z pokrowcami, gdzie był ogromny wybór etui na wszystkie modele telefonów. Interesujące mnie kolorowe etui na telefon sklep internetowy posiadał w sprzedaży, co mnie ucieszyło. Telefon cały czas był w pudełku, ponieważ zdecydowałam, że będę z niego korzystała dopiero, jak już będę miała etui. Wybrałam sobie to odpowiednie dla mojego modelu telefonu. Etui było wykonane z porządnego tworzywa, co miało dawać gwarancję, że w pełni będzie chroniło mój nowy telefon a dla mnie to było najważniejsze. Na dodatek etui było modne. Dysponowałam tylko gotówką, którą dała mi babcia i dlatego zamówiłam przesyłkę za pobraniem, bo nie miałam innej możliwości, żeby zapłacić za etui na telefon. Przesyłkę dostałam już następnego dnia i mogłam wziąć do szkoły swój nowy telefon.

Telefon raz wypadł mi na podłogę, ale dzięki solidnemu etui nic się nie stało. Dokonałam jednak dobrego zakupu i byłam z siebie zadowolona. Nowy telefon spodobał się moim koleżankom. Mogłam na nim oglądać filmy w internecie i słuchać muzyki. O takim telefonie właśnie marzyłam.