Założyłam niedawno firmę, zajmującą się dekoracjami na różne okazje. Zajmujemy się wystrojem kościołów na śluby czy też sal weselnych. Od dziecka marzyłam o takim zajęciu. Naoglądałam się bowiem sporo filmów, pokazujących pięknie przygotowane duże przyjęcia. Pierwszym projektem, jaki niedawno realizowałam, było przygotowanie sali na przyjęcie urodzinowe.

Wysokie świeczniki na stół urodzinowy

szklany świecznik wysokiOd dziecka fascynowała mnie praca dekoratorów zajmujących się przygotowywaniem różnych uroczystości. Chciałam mieć własną firmę, zajmującą się tego typu rzeczami, i niedawno zrealizowałam to marzenie. Pierwszym realizowanym przeze mnie projektem było urządzenie przyjęcia urodzinowego, które miało miejsce dwa tygodnie temu. Była to osiemnastka córki mojej znajomej, wyprawiana na sali weselnej. Wszystko miało być w delikatnym różu, połączonym z zielenią, a klimat miały tworzyć świeczki. Zastanawiałam się, w jaki sposób umieścić na stole dużą ilość świeczek tak, żeby nikomu nie zawadzały. Przez przypadek natknęłam się w sklepie na szklany świecznik wysoki na tyle, żeby nikomu nie przeszkadzał. Kupiłam więc całe dwa kartony takich świeczników. W sumie zakupiłam świeczniki o trzech wysokościach. Świeczniki te wyglądają w ten sposób, że długa, szklana nóżka zakończona jest niedużym  pojemnikiem w kształcie małej szklanki, do którego wkłada się małą świeczkę lub podgrzewacz. Świeczniki te wykonane są w taki sposób, że są bardzo stabilne i trzeba by się wysilić, żeby je przewrócić.

Niedawno miałam okazję po raz pierwszy tworzyć projekt polegający na stworzeni wystroju sali na urodziny. Klient zażyczył sobie, żeby na stołach były świeczki. Zastanawiałam się, jak je rozmieścić. Znalazłam na rynku doskonałe świeczniki, na tyle wysokie, żeby nie przeszkadzać na stołach.