Niedawno żona doszła do wniosku, że powinniśmy nieco odświeżyć nasze mieszkanie, zmieniając wystrój niektórych pomieszczeń. Od jakiegoś czasu wspominała, że chciałaby stworzyć bardziej stylowe wnętrza. Postanowiliśmy więc przejść do czynów. Największe zmiany czekały naszą kuchnię, której wygląd do tej pory był całkowicie zwyczajny, wręcz nieco nudny.

Biały zlewozmywak granitowy – praktyczny i ładny

biały granitowy zlewozmywakPostanowiliśmy poszukać ciekawych inspiracji na nowy wygląd naszej kuchni. Najbardziej spodobały nam się nowoczesne wnętrza, w których dominują kolor biały oraz czarny. Taki kontrast jest bardzo ciekawy. Do tej pory nasza kuchnia urządzona była w całkowicie klasycznym, stonowany stylu. Nadszedł wiec czas, aby to zmienić. Po wymianie umeblowania nadszedł czas na wybór wszelkich detali, które jednak mają bardzo duże znaczenie dla ogólnego wyglądu pomieszczenia. Żona znalazła biały granitowy zlewozmywak, który rewelacyjnie wkomponował się w tworzony przez nas wystrój. Nie mogliśmy się więc doczekać, aż go zainstalujemy w tym pomieszczeniu. Zanim to nastąpiło, musieliśmy nieco wzmocnić szafkę, kamienny zlew w końcu sporo waży. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego – wybrany przez nas zlewozmywak wspaniale dopełnił całość, podkreślając nowoczesny oraz elegancki styl tego pomieszczenia. Jest więc nie tylko bardzo praktyczny, ale również świetnie wygląda oraz przyciąga wzrok.

Ciekawy design wybranego przez nas zlewozmywaka doskonale pasuje do nowego wystroju. Mnie jednak podoba się najbardziej dlatego, że granit jest bardzo wytrzymałym materiałem, odpornym na przykład na zarysowanie. Wystarczy prosta pielęgnacja, żeby utrzymać zlew w jego pierwotnym wyglądzie. Wytrzymałość takiego zlewu sprawia, że jego zakup to inwestycja na lata.