Gdy lato w pełni większość z nas marzy tylko o chłodnym powiewie wiatru nad wodą oraz kolorowym drinku z palemką. Jednak takie okoliczności przyrody wymagają także modnego stroju kąpielowego, w którym będzie można zażywać zarówno kąpieli w wodzie, jak i tych słonecznych.

Strój kąpielowy na wakacje

modne stroje kąpielowe dwuczęścioweChociaż najbliższe lato będziemy spędzać nad miejskimi basenami lub nad Bałtykiem, wciąż musimy zadbać o nasz wygląd. Ostatnim krzykiem mody są dwuczęściowe stroje kąpielowe z jednokolorowymi figami z wysokim stanem, które doskonale maskują brzuszek. Jeśli w zestawie jest góra we wzory, można także liczyć na optyczne powiększenie piersi. Podobnie rzecz się ma z falbanami typu hiszpanka. Ich obfitość wpływa korzystnie na optyczne powiększenie piersi. Natomiast gołe ramiona sprawiają, że opalenizna będzie pasowała do każdej sukienki czy bluzki. Niezmiennie, od ubiegłego sezonu dobrze ma się również trend hareness, czyli wąskich paseczków podkreślających smukłość sylwetki. W przypadku bikini najmodniej jeśli znajdują się one przy figach. W tym roku modne stroje kąpielowe dwuczęściowe składają się także ze staników „na jedno ramię”. Zazwyczaj tego typu bikini składa się z zestawu w jednym kolorze i nieco przypomina znane nam stroje sportowe. Jednak najmodniejsze stroje tego sezonu są w odcieniach różu i czerwieni, tak więc z łatwością można je odróżnić od nieśmiertelnych, zielonych i niebieskich jednoczęściowych kąpielówek w barwach identycznych dla kobiet i mężczyzn.

Jednak wzory i kolory bikini nie mogą przyćmić najważniejszego aspektu. Wybierając modny strój kąpielowy dwuczęściowy nie możemy też zapominać o dopasowaniu go do swojej figury. Dzięki sprytnemu podkreśleniu atutów sylwetki, na pewno będziemy doskonale się czuć w tak skąpym stroju.