Moja koleżanka niedawno urodziła dziecko. w sumie to ja jestem osobą, która wprost uwielbia dzieci. Nie mogłam się więc doczekać kiedy koleżanka zaprosi mnie i będę mogła zobaczyć jej córeczkę. Gdy zadzwoniła do mnie z zaproszeniem stwierdziłam, że muszę kupić dla maleństwa coś wyjątkowego.

Zakup kocyka kolorowego dla dziecka

kocyki dla dzieci handmadeWiem, ze w sklepach jest teraz spory wybór wszystkiego. Jednak coraz bardziej popularne są sklepy gdzie są rzeczy handmade a to mi się podoba najbardziej. Bo jednak najczęściej są to rzeczy wyjątkowe i oryginalne. Dlatego też gdy skończyłam pracę to wybrałam się właśnie do takiego sklepu. Gdy zawsze tam przychodziłam to zaglądałam przez witrynę bo wiele rzeczy zawsze mi się bardzo podobało. W sklepie było rzeczywiście bardzo duży wybór. Wiele rzeczy brałam do ręki i oglądałam bo nigdy wcześniej nie widziałam tak ładnych rzeczy dla dzieci. Było tam sporo maskotek wykonanych własnoręcznie. Spytałam się jednak pani co najlepiej byłoby kupić dla takiego maluszka. I pani pokazała mi właśnie kocyki dla dzieci handmade, które od razu bardzo mi się spodobały. Nigdy wcześniej nie widziałam takich kocyków. Były miękki i niezwykle delikatne. pani powiedziała mi też, że są świetne nawet do wózka. Ale oczywiście bardzo dobrze sprawdzają się też do łóżeczka. Te kocyki były w tak wielu wzorach, że nie widziałam na co się zdecydować. Wiedziałam, że koleżanka zawsze lubiła dużo kolorów. Dlatego też doszłam do wniosku, że może dla dziecka też będzie dobrze gdy będzie miało taki kolorowy kocyk.

Kocyk nie kosztował dużo. Pani jeszcze do tego pięknie mi go zapakowała. wszystko wyglądało pięknie. Gdy poszłam do koleżanki dałam jej prezent. Była zachwycona tym co zobaczyła. Powiedziała mi, że nie widziała jeszcze ładniejszego kocyka.