Każdy z nas lubi funkcjonować w dobrze zorganizowanym otoczeniu. Ja uwielbiam dobrze się czuć w moim mieszkaniu. Dlatego też bardzo starannie zadbałam o to, aby wnętrze każdego pomieszczenia było doskonale dopasowane do moich potrzeb funkcjonalnych, jak i wizualnych. Starałam się jak najlepiej wszystko urządzić.

Ściany salonu w fototapecie

fototapety na ścianęPrzede wszystkim musiałam mieć idealnie zrobione ściany, dzięki temu pozostałe meble dobrze teraz wyglądają na ich tle. Nie wszędzie na ścianach mam samą farbę. W większości mam coś na nich położone. Przykładem może być kuchnia. Tam mam położone kafelki, które emitują cegłę. A z kolei w salonie mam fototapetę. To nowy rodzaj urządzenia ściany. Coraz częściej ludzie decydują się na położenie fototapety na ścianę. Nie ma co się dziwić, ponieważ efekt może bardzo pozytywnie zaskoczyć. Ja byłam mega zaskoczona, jak ściana, na której położyłam fototapetę się zmieniła i to w pozytywnym kontekście. Wnętrze nabrało innego charakteru. Co wybrałam na fototapetę? Skupiłam się na roślinach. Wybrałam dużą i czerwoną różę na takim szarawym tle. Fototapeta pokrywa moją całą ścianę. Przed nią mam kanapę. Teraz wypoczywam sobie patrząc na tą róże. Moi znajomi jak mnie odwiedzili, to byli bardzo zaskoczeni taki rozwiązaniem ściany ale w takim pozytywnym kontekście. Bardzo im się to podobało. Zresztą jest to tańsza wersja niż położenie zwykłej tapety. Dobrze jest mieć pomieszczenie, w którym ściany się wyróżniają.

W każdym pokoju zastosowałam na jednej ścianie fototapetę. Nie żałuję tej decyzji, ponieważ efekt jest bardzo dobry. Chciałam by moje pokoje się czymś się wyróżniały. Czymś co inni nie mają. Wcale nie trzeba było dużo zmieniać. Wystarczyło położenie fototapety. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem na ścianach Bardzo dobrze to wygląda.