Moja siostra od lat mieszka za granicą. W sumie to wyjechała tam krótko po skończonym liceum. I już tam poszła na studia. Teraz pracuje w dobrej firmie. Wyszła tam za mąż i ma dwójkę dzieci. Nie widujemy się zbyt często właśnie ze względu na dzielącą nas odległość.

Zakup walizki na wyjazd do siostry

walizki odpowiednie do RyanairaSiostra w tym roku zaprosiła mnie do siebie na urlop. W sumie to nie miałam żadnych innych planów wyjazdowych i dlatego też zdecydowałam się na to. U siostry zresztą czuję się bardzo dobrze i zawsze tam wypoczywam. Musiałam jednak przygotować się do tego wyjazdu bo tym razem miałam u niej być na dłużej. Wiedziałam, że na pewno będę musiała kupić sobie nową walizkę na podróż. Nie mam bowiem tak dużej walizki do której mogłabym się spakować na dwa tygodnie. Udałam się więc do galerii handlowej i spytałam się w sklepie czy są może walizki odpowiednie do Ryanaira właśnie. Pani powiedziała mi, że mają takie walizki. Obejrzałam kilka i muszę stwierdzić, że były to walizki ładne i zarówno wydawały się być bardzo solidne. Przede wszystkim gdy je otworzyłam wiedziałam, że będę mogła tam wiele rzeczy zmieścić. A w końcu o to mi chodziło. Wybrałam ciemną walizkę. Uważam, że była po prostu najbardziej praktyczna. Przynajmniej nie będzie widać na niej gdyby mi się pobrudziła. Byłam bardzo zadowolona z zakupy. Tym bardziej, że przy kasie okazało się, że na ten model jest teraz jakąś promocja i zapłaciłam mniej niż było na metce.Także udało mi się kupując tą walizkę trochę zaoszczędzić.

Gdy pojechałam do domu z tą walizka próbowałam ułożyć tak na próbę ubrania. I myślę, że spokojnie zmieści mi się wszystko to co chciałam wziąć z sobą a i jeszcze zostanie trochę miejsca gdybym chciała zrobić na miejscu jakieś zakupy. W końcu zawsze będąc u siostry coś kupuję.