Rodzice obiecali mi, że jak skończę studia i znajdę sobie pracę, to kupią mi mieszkanie w centrum Krakowa. Pracę musiałem mieć koniecznie, ażebym mógł samodzielnie płacić czynsz i to był podstawowy warunek. Zatrudniłem się w firmie telemarketingowej i zarabiałem tam niezłe pieniądze.

Położenie drewnianej podłogi w całym mieszkaniu

podłogi drewniane krakówOjcu udało się znaleźć atrakcyjne mieszkanie na rynku wtórnym i od razu mi je kupił. Obiecał dać też pieniądze na remont a ja sam miałem zdecydować jak chcę mieszkać. Widziałem już taki jeden projekt, który pokazał mi kolega. Wykonywał on aranżacje wnętrz i miał mnóstwo ciekawych pomysłów. Jednym z nich były położone w całym mieszkaniu podłogi drewniane Kraków był miejscem siedzib wielu firm, które takie podłogi oferowały i w błyskawicznym wręcz tempie podjąłem współpracę z jedną z takich firm. Drewniane podłogi były bardzo modne i chciałem mieć je w całym mieszkaniu, poza łazienką. Tam zdecydowałem się na płytki. Kuchnię miałem połączoną z salonem i wszędzie miała być położona drewniana podłoga. Zdecydowałem się na podłogi w jasnym kolorze, ponieważ nie miałem jeszcze pomysłu jakie meble kupić a taki kolor pasował właściwie do wszystkiego. Kiedy już miałem wybraną podłogę, to umówiłem się na termin, w którym miała być ona położona. Umówiłem się na weekend, ponieważ planowałem w tym czasie wyjechać do dziewczyny nad morze. Pracownikom zostawiłem klucze i mogli sobie swobodnie kłaść podłogę drewnianą w całym mieszkaniu.

Kiedy wróciłem do domu w poniedziałek rano, to podłogi już były położone. Efekt przerósł moje oczekiwania, ponieważ wyglądało o wiele lepiej, niż się spodziewałem. Moja dziewczyna przyjechała do Krakowa razem ze mną, ponieważ obiecała mi znaleźć jakieś fajne meble do mieszkania.