produkcja mebli

Swego czasu pracowałem jako kierowca tira. Praca była ciężka, ponieważ większość czasu spędzałem za kółkiem. Zdecydowałem się zmienić pracę na nieco spokojniejszą i taką, która pozwoli mi spędzić więcej czasu z rodziną.

Produkcja mebli jest znana na cały kraj

produkcja mebli Z żoną i dwójką dzieci mieszkamy w bloku w centrum Nowego Sącza. Zatrudniłem się jako dostawca i rozwożę meble. Zatrudnia mnie producent mebli, który jest znany w całej Małopolsce. Poza tym jego fachowa produkcja mebli w nowym sączu jest bardzo znana w całym kraju. Jako kierowca dostarczam do klientów kuchnie, systemy meblowe do salonu, kanapy czy też kuchnie na wymiar. Kursów w ciągu dnia mam kilka, w zależności od ilości złożonych zamówień. Jestem jednym z wielu kierowców, ale jako jedyny rozwożę kuchnie na terenie Nowego Sącza. Nie jeżdżę poza miasto, ponieważ tak się dogadałem z szefem. Producent mebli zaopatrzył mnie w samochód odpowiedni do przewożenia mebli. Każdego dnia o szóstej rano chłopacy z magazynu pakują mi kuchnie na wymiar, z którymi jadę do klienta. Najczęściej właśnie wiozę kuchnie na wymiar, ponieważ klienci często je zamawiają. Nasze kuchnie są najwyższej jakości. Wiem, bo sam mam taką w domu i jesteśmy z żoną zadowoleni. Kiedy dojadę do klienta to jego pracownicy wyładowują kuchnie na palety i transportują je na magazyn. Po wyładunku jak zostaną policzone i sprawdzone kuchnie dostaję pokwitowanie odbioru i wracam do firmy. Nasz producent mebli dostaje bardzo dużo zleceń i wszyscy kierowcy codziennie są w trasie. Jak wrócę po kolejne kuchnie na wymiar, to ponownie jadę do klienta, który zamówił te kuchnie i mu je dostarczam.

Praca nie jest ciężka, mam przerwy i nawet zjem ciepły obiad w godzinach pracy. Dobrze, że obsługuję tylko Nowy Sącz, ponieważ mogę więcej czasu spędzić z rodziną a na tym mi zależało.