tapeta

Moja siostra jest dekoratorką wnętrz. Mieszka z rodzicami w Bydgoszczy, ale niebawem planuje się przeprowadzić do swojego chłopaka, który mieszka w Czarnowie koło Bydgoszczy.

Tapety zakupione w Bydgoszczy dają piękny efekt

tapetaZ moją siostrą współpracuje sklep z tapetami, który jest w centrum Bydgoszczy i to właśnie u nich zamawia tapety – In Loft jak urządza klientom mieszkania. Wybór mają ogromny, więc zawsze jest z czego wybierać. Siostra brała kiedyś nawet udział w takim programie, który był w telewizji, gdzie jej zadaniem była dekoracja okien w jednej z bydgoskich restauracji. Siostra bardzo ładnie wtedy urządziła wnętrze tej restauracji, ponieważ na oknach były piękne długie firany w bardzo subtelne wzory, z którymi pięknie komponowały się zasłony, które również wybrała moja siostra.
U nas w domu siostra też bardzo dużo ingerowała jeżeli chodzi o zmiany, ponieważ ma duże doświadczenie i dzięki niej w mieszkaniu jest bardzo ładnie. Mamy nowe firany w kuchni i piękne zasłony w salonie, które sama wybrała. Jeżeli chodzi o tapety to rodzice sami dokonali wyboru. Odwiedzili sklep z tapetami, który poleciła im siostra i zakup był bardzo udany. Jak siostra przeprowadzi się do chłopaka to na pewno będzie nas bardzo często odwiedzała w Bydgoszczy, poza tym ma dużo zleceń i bardzo dużo jeździ po kraju. Z chłopakiem od dawna planowali, żeby zamieszkać razem. Znają się już trzy lata i uznali, że to jest najlepszy moment. Jak się wyprowadzi to wezmę jej pokój, bo jest większy i poza tym ma piękne tapety na ścianach, które zawsze mi się podobały. Zmienię tam tylko firany, ponieważ te co mam teraz u siebie w pokoju bardzo mi się podobają.

Cieszę się, że będę miała większy pokój, będę mogła wtedy częściej zapraszać do siebie koleżanki, ponieważ mój obecny pokój jest za mały i nie ma miejsca.