Po długich oczekiwaniach w końcu wraz z moim małżonkiem dostaliśmy kredyt i mogliśmy zakupić własne mieszkanie. To nasza trzecia przeprowadzka, więc mogliśmy powiedzieć, że mamy pewne doświadczenie. Zatem spakowanie dobytku życia poszło nam szybko i sprawnie, no tak tylko jak to przewieźć?

Wynajem samochodu dostawczego na czas przeprowadzki

wynajęcie samochodu dostawczego w KrakowieZa pierwszym razem mieliśmy dużo szczęścia, gdyż mój teść zakupił dopiero co auto dostawcze na potrzeby własnej firmy, w związku z czym wszystkie rzeczy przewieźliśmy w jeden dzień jednym kursem. Udało nam się nawet zapakować kilka mebli, które posiadaliśmy. Do była najszybsza z naszych dotychczasowych przeprowadzek. Niestety firma przestała przynosić zyski i auto trzeba było sprzedać. Zatem za drugim razem przewoziliśmy wszystko kombi robiąc kilkanaście kursów z jednego końca Krakowa na drugi. Chyba taniej wyszłoby nam już wynajęcie firmy do przeprowadzek. Teraz taka opcja nie wchodziła w grę. Poza tym do nowego mieszkania musieliśmy zakupić kilka mebli, które trzeba było jakość przewieźć. Jedynym sensownym rozwiązaniem wydawało nam się wynajęcie samochodu dostawczego w Krakowie. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na ten krok, bowiem usługa ta kosztowała nas niecałe 300 złotych, z pewnością była to kwota niższa aniżeli wynajęcie firmy do przeprowadzek na dwa dni. Dzisiejsze wypożyczalnie samochodów dysponują naprawdę szerokim zapleczem nowoczesnych pojazdów, zatem było w czym wybierać.

Cena w dużym stopniu zależała od klasy i wyposażenia pojazdu. Jednak wszystkie auta były nowoczesne i posiadały standardowe wyposażenie w którym była klimatyzacja. Wiele samochodów miało podjazd z tyłu paki, dzięki czemu wygodnie wszystko się pakowało. Zdecydowanie warto było wynająć to auto dla tak komfortowej przeprowadzki.