filtrowanie wody

Witajcie dziewczyny! Dzisiaj chciałabym wam dzisiaj opowiedzieć o prostym sposobie, na zachowanie zdrowia i urody. Jestem przekona, że coś takiego jak uzdatnianie wody nie jest wam obce. Wielokrotnie czytałyście, lub słyszałyście w telewizji, że woda jest źródłem życia. To prawda!

Filtrowanie wody  – woda lepszej jakości

filtrowanie wodyJednak bardzo ważne jest, to byśmy przy tym wszystkim zwracały uwagę, na jakość wody, którą spożywamy, lub nawet, jakość tej wody, której używamy do mycia ciała, lub włosów. Nie muszę chyba was przekonywać, jak zbawienne właściwości może mieć dla naszych włosów zmiękczanie wody. Kiedyś doświadczyłam tego dosłownie, na własnej skórze. Kąpiel w twardej wodzie bez balsamu i odżywki, to istny horror. Kiedyś jednak spędzała wakacje, u mojej koleżanki, która miała w domu zamontowane filtry odpowiedzialne za zmiękczanie wody właśnie. Jak, że wielkim moim zdziwieniem było to jak rozczesywały się moje włosy, mimo tego, że zapomniałam użyć odżywki. Równie ważne, jak zmiękczanie, czy też uzdatnianie, jest również odżelazianie wody. W końcu każdego dnia powinniśmy dostarczać, do naszego organizmu ponad dwa i pół litra płynów, nie chcemy przecież by znajdowały się w niej niepożądane dla nas substancje, dlatego już dzisiaj namawiam was do tego byście zainwestowały w filtrowanie wody! Ja jeszcze kilka miesięcy temu, byłam do tego sceptycznie nastawiona, Mieszkam na wsi i myślałam, że woda, która płynie w rurach mojego domu jest jak najbardziej czysta. Niestety myliłam się.

Zrobiłam sobie prosty test na twardość i zawartość żelaza w wodzie, okazało się, że niestety jego wyniki nie są najlepsze. Zamontowałam, więc urządzenia odpowiedzialne za filtrowanie wody i różnica, jest zadziwiająca. Moja skóra i włosy wyglądają, tak jakbym używała najdroższych kosmetyków!