Niedługo wracam z zagranicy. Przylecę do portu lotniczego w Gdańsku. Będę miał ze sobą sporą ilość walizek i bagaży, dlatego nie ma szans, abym podróżował do domu komunikacją miejską. Do tej pory myślałem, że przywiezie mnie mama, ale niestety rozchorowała się i teraz musiałem szybko wynająć sobie jakiś samochód, którym przyjadę do swojego mieszkania.

Znalazłem wypożyczalnię samochodową bez kaucji

wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko bez kaucjiZależało mi na tym, aby znaleźć jakąś wypożyczalnię na lotnisku bądź w najbliższej okolicy, która podstawi mi samochód na lotnisko. Poszukiwania takiej wypożyczalni rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko bez kaucji i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko znalazłem dobrą wypożyczalnię online. Mieli bardzo przystępne, niskie ceny za wynajem oraz nie pobierali kaucji. Siedziba firmy znajdowała się niedaleko lotniska, a za podstawienie samochodu na lotnisko nie były pobierane dodatkowe opłaty. Kolejną zaletą tej firmy było to, że gwarantowali, że w momencie wypożyczenia samochodu będzie on zatankowany do pełna. Wybrałem potrzebny mi termin i zarezerwowałem samochód na jedną dobę. Przelewem bankowym wpłaciłem zaliczkę na poczet wypożyczenia. Kiedy mój samolot wylądował na lotnisku w Gdańsku samochód już czekał, aż go odbiorę. Spisaliśmy z wynajmującym umowę oraz umówiliśmy się na zwrot samochodu pod moim domem. 

Dzięki temu nie musiałem nigdzie dodatkowo nim jeździć. Byłem bardzo zadowolony z tej wypożyczalni samochodów. Byli punktualni, a samochód był sprawny i miał pełną dokumentację techniczną, przeznaczoną dla mnie do wglądu. Kolejną zaletą był również fakt, że gdybym chciał wypożyczyć samochód na dłuższy czas, to cena za dobę była stosunkowo coraz niższa. Byli więc uczciwi wobec klienta.