szafy

Mam na imię Urszula. Moja córka miesiąc temu otworzyła swoja firmę. Jestem z niej bardzo dumna. Ja mam czterdzieści trzy lata. Od dziesięciu lat prowadzę usługi księgowe.

Szafy wszelkiego rodzaju

szafyKiedyś pracowałam w dużej korporacji ale kiedy się zdenerwowałam i stwierdziłam, że chciałabym sama dla siebie pracować i tak powstała moja firma. Początki były tragiczne. Nie miałam zleceń. Klienci obawiali mi się zaufać. Było bardzo ciężko. Żaliłam się siostrze, że chyba zbyt pochopnie podjęłam taką decyzję, żeby przy dójce małych dzieci rzucać pracę z dnia na dzień. Jednak siostra cały czas mnie spierała. Do tej pory jej dziękuje, że pomogła mi przetrzymać ten ciężki okres. Moja córka ma bardzo dobry zawód, jest architektem. Architekt wnętrz w tych czasach jest bardzo modny. Początkowo pracowała w firmie stolarskiej. Miała bardzo dużo zleceń i zarabiała przyzwoite pieniądze. Byłam zdziwiona gdy poinformowała mnie, ze otwiera swoją firmę. Córka chce sama tworzyć projektować meble. Będzie przygotowywać projekty a stolarz z którym rozpoczęła współpracę będzie je wykonywać. Meble kuchenne i wszelkiego rodzaju szafy. Córka będzie powarzyć wszystko. Wszystkie meble na wymiar. Meble biurowe mają być również w jej ofercie. Lokal był duży. W przyszłości planowała zatrudnić jeszcze jednego architekta i stolarza. Córka poprosiła mnie żebym pomogła się jej rozliczać. Żebym pilnowała dokumentów bo na razie nie stać jej na zatrudnienie księgowej. Oczywiście się zgodziłam i powiedziałam, że do kiedy tylko będę wstanie to będę jej prowadzić całą księgowość.

Miała lepsze i gorsze dni. Więcej i mniej zleceń ale ja zawsze byłam przy niej i wspierałam ja tak jak mnie kiedyś moja siostra. trzeba być w życiu odważnym i spełniać swoje marzenia, bo żyje się tylko jeden raz.

Tu zobaczysz te szafy w szczecinie – www.estaco.pl