Coaching indywidualny

Co jakiś czas jeżdżę na różnego rodzaju szkolenia. Po prostu zawód jaki wykonuje wymaga tego, żeby być w różnymi rzeczami na bieżąco. Po prostu muszę dobywać szkolenia by odświeżyć sobie niektóre sprawy i przyswoić nową wiedzę. Szkolenia te są organizowane w bardzo różnych formach.

Coaching indywidualny to najlepsze rozwiązanie

Coaching indywidualnyNajbardziej chyba cenię cobie coaching indywidualny, po prostu z takiego rodzaju szkolenia jestem w stanie najwięcej i w najkrótszym czasie przyswoić wiedzę. Lubię także coaching zespołowy, ale tylko wtedy gdy są naprawdę bardzo małe grupy. Miałem kiedyś szkolenie w dużych grupach i gdy każdy zaczął zadawać pytania był jeden wielki chaos a w takich warunkach ciężko jest się czegoś nauczyć. A podczas pracy miałem już naprawdę wiele szkoleń. Począwszy od tego, że były szkolenia sprzedażowe na kierowniczych kończąc. Takie szkolenia menadżerskie były naprawdę bardzo długie i wymagające. Trzeba było przejść na koniec dosyć trudne testy by rzeczywiście móc otrzymać awans na stanowisko kierownicze. Mi na szczęście się to udało, ale rozumiem osoby, którym się to nie udaje bo naprawdę nie jest to proste. Mam wrażenie, że łatwiej było mi obronić pracę magisterską niż zdać ten test na stanowisko menadżera. Teraz mniej więcej co miesiąc odbywam jakieś krótkie szkolenie i na ogół jest właśnie indywidualne. Już chyba się do tych szkoleń przyzwyczaiłem chociaż wiem, że w dzień kiedy je mam nigdy nie wiem do końca kiedy je skończę.

Szkolenia te po prostu polegają na wypełnianiu różnego rodzaju zadań i zależy ile czasu zajmie mi rozwiązanie danego zadania. Teraz już po latach pracy często sam szkolę szczególnie nowych pracowników. Myślę, że jest to ważne by także menadżer potrafił przeprowadzić chociażby jakieś podstawowe szkolenia. Pracownicy są zadowoleni także myślę, że daję radę.

Więcej o coachingu indywidualnym można znaleźć na: www.dobrytrener.pl