Kiedy wykończyli ostatecznie nasz dom w Warszawie, zdecydowaliśmy się do niego wprowadzić jeszcze zanim zdążyłam zagospodarować ogród. Po wprowadzeniu się utraciłam wenę i zaczęłam szukać nowych inspiracji w sieci. Wtedy to wpadłam na coś takiego jak wykonywanie cięć za pomocą wody. Zachwyciłam się tym, jakie możliwości to daje.

Wycinka w Warszawie przy użyciu wody

wycinanie wodą warszawaNigdy wcześniej nie słyszałam o takim sposobie wycinania rzeczy w materiałach. Wiedziałam, że można to robić za pomocą lasera, ale wody? To była dla mnie nowość. Jednak bardziej zaskoczyło mnie to, że silny strumień wody dobrze radzi sobie z wycinaniem i kształtowaniem całkiem kruchych materiałów, np. kamienia. Jak o tym przeczytałam to od razu zaczęłam sobie wyobrażać piękne, niezbyt skomplikowane, kamienne figurki i kształty rozłożone w ogródku. Wycinanie wodą Warszawa oferuje w bardzo atrakcyjnych ofertach i daje jednocześnie spore możliwości. Znalazłam usługi, które pozwalały na bardzo duże możliwości. Na szczęście moje oczekiwania nie okazały się zbyt wygórowane i wszystko można było wykonać bez większych problemów. Byłam co prawda trochę upierdliwą klientką, bo co rusz prosiłam o jeszcze kolejne wzory, ale wykonawca był prawdziwym i cierpliwym fachowcem. Efekt końcowy był niesamowity. Nie spodziewałam się, że tak pięknie to może wyglądać. Automatycznie wróciła mi też chęć do wykończenia ogródka w taki sposób, by na każdym robił on duże wrażenie.

Po skończonej pracy byłam niezwykle dumna z tego, jak nasz ogród wyglądał. A kamienie potraktowane strumieniem wody pod dużym ciśnieniem wyglądały cudownie – serduszka, kwiaty, księżyce. Udało się stworzyć z nich wyjątkowe i niepowtarzalne wzory. Cieszę się, że udało się przypadkiem natrafić na coś tak ciekawego.