Od ośmiu lat prowadzę hotel, który cieszy się dobrą renomą oraz posiada wielu zadowolonych klientów. Nasze recepcjonistki, podczas dokonywanie wymeldowania, wielokrotnie słyszą pochwały gości, które dotyczą utrzymania porządku w oferowanych przez nasz hotel pokojach.  

Najlepsze środki czyszczące

profesjonalne środki czystościZ wieloletniego doświadczenia wiem, że aby móc się cieszyć dobrymi efektami zarówno z pracy osób odpowiedzialnych za porządek, jak również działania chemii czyszczącej, zawsze należy przykładać ogromną uwagę do środków czystości, jakie się kupuje. Zwykle zamówienia na chemię gospodarczą, składamy w hurtowniach oferujących profesjonalne środki czystości, które są nie tylko bardzo wydajne, ale również mają potwierdzoną skuteczność, o czym informują różne certyfikaty oraz atesty. Jako hotel przyjazny rodzinom, staramy się również kupować tylko te detergenty, które są bezpieczne dla dzieci i nie pozostawiają szkodliwych warstw na czyszczonych powierzchniach. Zdajemy sobie również sprawę, że zbyt częste stosowanie środków piorących (np. w przypadku ręczników hotelowych) w znacznym stopniu może zanieczyszczać środowisko, dlatego w każdej łazience zostawiamy odpowiednią broszurę informującą gościa o tym, jak należy zaznaczyć obsłudze sprzątającej, czy dany ręcznik jest przeznaczony do prania, czy może będzie on jeszcze przez gościa używany. Od wielu lat kupujemy te same produkty do mycia, ponieważ są one nie tylko ekologiczne, ale również mają wysoką skuteczność i nie niszczą czyszczonych powierzchni.

Ze swojego doświadczenia wiem, że środki czyszczące mogą być bardzo drogie, szczególnie jeśli zależy nam na jakości, jednak przy odrobinie chęci i samozaparcia, można znaleźć bardzo dobre detergenty, które idealnie nadają się do pielęgnacji pokoi hotelowych oraz wszystkich urządzeń się w nich znajdujących.