ogrody kraków

Widziałam wiele ogrodów w życiu, ale muszę powiedzieć, że w mieście w którym władze piastował smok wawelski, zobaczyłam coś cudownego. Ogrody, które widziałam w Krakowie zachwyciły mnie szalenie, nawet nie wiedziałam od czego zacząć opisywanie tego co tu było.

Ogrody – kto zadba o nie w mieście?

ogrody krakówCudowny estetyczny melanż trendów, który nie spowodował przesytu, a cały czas balansował na poziomie dobrego smaku i lekkiego uroku zaskoczenia. Zakładanie ogrodów stało się ostatnio bardzo modne, nie tylko w samych centrach miast, ale na najmniejszych kawałkach prywatnej ziemi. Na terenach wokół Krakowa, mówię tutaj o suburbiach, widziałam jak pracowała pewna firma, która świadczyła usługi ogrodnicze i muszę przyznać, że robiła to bardzo dobrze. Widać, że miała w ekipie projektanta architektury i krajobrazu, dlatego ogrody, które wychodziły spod ich marki wychodziły naprawdę doskonałe. Kraków to miejsce które w jakiś sposób wymusza, a może lepiej inspiruje każdego, który oddałby się temu wspaniałemu klimatowi artystycznemu, tym straganom, wspaniałym kolekcjom muzealnym, cudownej muzyce wydobywającej się z każdego fragmentu rynku. Czekam aż tak artystyczne zakładanie ogrodów pojawi się na północy, chciałabym takie ogrody kraków widzieć w miastach, które próbują dorównać Krakowowi, ale najczęściej wychodzi to im pokracznie. Niesamowita sprawa musicie przyznać, że usługi ogrodnicze są na takim poziomie w Krakowie, przyznam, że jestem ciekawa, czy taka firma świadczy też usługi ogólnopolskie i czy można by ją zaprosić do współpracy.

Nie wiem, za bardzo jak dotrzeć do tej firmy co świadczy usługi ogrodnicze w Krakowie. W internecie nie wychodzi mi to zbyt precyzyjnie. Może czyta mnie jakiś Krakowianin, lub Krakowianka i mi pomoże? Wypromuję firmę ogrodniczą na mojej stronie.