baseny ogrodowe

Nazywam się Kamil i jetem pracownikiem hurtowni. Pracuję w tej hurtowni już siedem lat i lubię swoją pracę. Mam wiele różnych obowiązków, jednak najczęściej zajmuję się sprzedażą oraz składam zamówienia.

Baseny ogrodowe i dobry cennik

baseny ogrodoweWszelkie produkty dostarcza nam producent basenów ogrodowych, z którym nasza hurtownia współpracuje od wielu lat. Wszystkie nasze wytrzymałe baseny ogrodowe mają określony cennik, który widnieje na każdym regale w hurtowni. Nasze baseny ogrodowe bardzo dobrze się sprzedają podobnie jak baseny kąpielowe, które również posiadamy w ofercie. Klienci bardzo chętnie kupują nasze baseny ogrodowe, ponieważ są one proste w montażu i wygodne. W ofercie posiadamy również odkurzacze basenowe, które są bardzo skuteczne posiadają doskonałą moc. Klienci bardzo często kupują w naszej hurtowni odkurzacze basenowe i je bardzo zachwalają. Ostatnio miałem przyjemność obsługiwać przedsiębiorcę ze Staniątek, który pytał o nasz cennik. Wskazałem mu gdzie znajdują się cenniki i poszedłem z nim, żeby w razie potrzeby udzielić mu porady. Interesowały go nasze baseny ogrodowe i chciał zakupić kilka sztuk. Wybrał doskonałe baseny ogrodowe oraz zakupił u nas również baseny kąpielowe. To był spory zakup, zwłaszcza, że zainteresowały go jeszcze na koniec nasze odkurzacze basenowe i pytał jaki producent basenów ogrodowych je dostarcza. Przekazałem mu wszystkie informacje i potwierdził, że ma pewność, że produkty, które u nas zakupił na pewno w pełni spełnią jego wszelkie oczekiwania. Tego dnia również miałem zamówić produkty u dostawcy, dlatego zostałem w pracy chwilę dłużej, żeby wykonać wszystkie swoje obowiązki.

To był bardzo pracowity dzień, który zakończyłem kolacją ze znajomymi. W przyszłym tygodniu mam urlop, który planuję doskonale wykorzystać i odpocząć.