Kuchnia i czajnik elektryczny

Od czasu do czasu spotykam się z koleżankami jeszcze ze szkoły podstawowej. Mamy wtedy babski wieczór. Idziemy do modnej kawiarenki lub restauracji i gadamy o wszystkim. Jak co miesiąc spotkałyśmy się w ostatni piątak września.

Kuchnia i czajnik Smeg

Kuchnia i czajnik elektryczny

Tym razem udałyśmy się do nowo otwartej pierogarni. Pierogi rzeczywiście były wyśmienite. Najbardziej smakowały mi pierogi na słodko. Tym razem nasze spotkanie było wyjątkowe, gdyż był to wieczór panieński naszej koleżanki, która dziesiątego października wychodź za mąż za swojego wieloletniego partnera. Koleżanka pochwaliła się, że w prezencie ślubnym dostanie kuchnie smeg. Kuchnia smeg? Nie wiedziałam co to takiego, bo nigdy nie słyszałam o takiej kuchni. Koleżanka pokazała nam na swoim smartfonie jak wygada taka kuchnia. Prezentowała się rzeczywiście pięknie, ale cena przynajmniej mnie zwaliła z nóg. Następnie pokazała nam zdjęcie czajnika, który również dostanie jako prezent ślubny. Piękny czajnik elektryczny smeg. Mi najbardziej podobał się w pomarańczowym kolorze. Jego kolor kontrastowałby z moja zielona kuchnią. cena podobnie jak kuchnia była dość wysoka, ale podobała mi się. Podobno ma wiele ciekawych funkcji, jak choćby wykonany ze stali specjalny filtr antywapniowy, który zatrzymuje kamień z wody. W mojej wodzie akurat jest dużo kamienia. Dodatkowo czajnik ma możliwości podgrzania wody do żądanej temperatury. To bardzo przydatne gdy robię coś w kuchni, na przykład rozpuszczam drożdże w ciepłej wodzie.

Postanowiłam zatem że kupię czajnik. gdy wróciłam do domu poszukałam informacji o czajniku elektrycznym smeg. Poczytałam i pokazałam go mężowi. Spodziewałam się, że powie, że to przesada by kupować tak drogi sprzęt, a on docenił ze woda będzie bez kamienia i jego ulubiona kawa będzie lepiej smakowała. 

Więcej o kuchni i jej wyposażeniu dowiesz się na http://papryka.bydgoszcz.pl