Urodzinowa fotobudka – taki szyld reklamowy zauważyłem wracając do domu i postanowiłem wpaść na chwilę do firmy i zobaczyć, co to dokładnie jest. Stwierdziłem, że fotobudka to nowość na rynku, więc na pewno jeśli będę chciał ją zamówić na urodziny mojego znajomego, to wszyscy będą musieli dostać jakąś instrukcję obsługi. Jednak jak wyjaśnił mi pracownik firmy – takie urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

Fotobudka, z którą każdy sobie poradzi

fotobudka na urodziny w Warszawie

Dobrze dobrana fotobudka na wydarzenie to przede wszystkim taka, która jest intuicyjna w obsłudze. Pracownik firmy, jak tylko wszedłem pokazał mi parę fotobudek, którymi właśnie dysponował i mówił, że każda z nich jest mobilna, co znaczy, że można je wykorzystywać praktycznie w całej Polsce. Fotobudka na urodziny w Warszawie już wtedy mi się bardzo podobała i wiedziałem, że wyjdę z firmy z podpisaną umowę na realizację imprezy. Pracownik firmy po spełnieniu wszystkich formalności zapewnił mnie, że przyjedzie z fotobudką jeszcze na kilka godzin przed samymi urodzinami mojego znajomego, aby wszystko dokładnie rozłożyć, co mi się spodobało i od razu przestałem się bać, że coś może nie wyjść. Jak tylko fotobudka na urodziny w Warszawie pojawiła się na imprezie zrobiła taki show, że ustawiały się do niej dość spore kolejki, jednakże dzięki temu, że sam proces robienia zdjęć jest bardzo szybki i łatwy, kolejka ta szybko malała.

Taka fotobudka na urodziny cieszy się nie tylko dużym zainteresowaniem wśród moich znajomych, ale także wiem od pracownika firmy, że realizuje takie wydarzenia również w całej Polsce. Jednak z budżetem, jaki posiadałem na taką atrakcję byłem bardzo zadowolony, że pracownikowi udało się zamontować fotobudkę na urodziny i w przyszłości na pewno skorzystam nie raz.